šport

Lubo Moravic tvrdí, že nový keltský manažér by mohol nahradiť Rangers, ale klub musí teraz konať

Lupo Moravsic vie, že keltský nebude schopný točiť veľa času pre nového šéfa.

Ale keď ho dostanú, hovorí, že so správnym skautom dostane každú šancu okamžite nahradiť „nie tak silných“ Rangers.

Moravic je možno bývalým hráčom, ale rovnako túži po tom, aby sa fanúšikovia zoznámili s Eddiem Howem v rade o tento post.

Podľa slovenského génia už nie je potrebné strácať čas s keltskou kampaňou.

Moravsik súhlasí s tým, že pred vymenovaním by malo byť všetko v poriadku, ale domnieva sa, že je tu oveľa viac času na stratu ako rušné leto.

Povedal: „Prečo čakať? Je koniec. Sezóna skončila. Môžeme počkať dva týždne, na čo?

Prihláste sa k odberu nášho bulletinu a dostávajte všetky najnovšie keltské správy odosielané do vašej schránky každý deň.

Články, videá a všetky informácie o vašom obľúbenom klube Podcasty.

Spravodaj prichádza každý deň o 12:00 a točí sa okolo najlepších príbehov, ktorým sme sa venovali za posledných 24 hodín.

Ak sa chcete zaregistrovať, zadajte svoju e-mailovú adresu pomocou odkazu tu.

Ak ste to ešte neurobili, nezabudnite sa zapojiť do našej konverzácie Keltská skupina na Facebooku A Zaznamenajte hru Instagram.

„Iba sme si to jednoducho všimli. Prvá vec je podpísať nového manažéra a potom jeho rozhodnutie o tom, kto je okolo neho. Musí si zvoliť svoj štáb.

„Kto je nový manažér? Teraz je to veľmi módne pre mladých manažérov, ktorí nie sú veľkými futbalistami v Európe, napríklad R.P. Lipsko alebo Bayern Mníchov.

„Futbal sa teraz veľa zmenil.“ Keď sledujem futbal, nie je to tak, ako keby som hrával. Je veľa toku, jeden a dva dotyky, rýchle pohyby a rýchle prihrávky. To je nový futbal.

„Z tohto dôvodu bude najlepším manažérom niekto s touto postavou, ktorý bude hrať futbal mladý, rýchly a rýchly.

„Barcelona priniesla nový štýl futbalu, ale Pep Cardiola zmenil aj svoju filozofiu. Nielenže drží loptu, ale stále viac napreduje.“

„Videl som posledný zápas Manchestru City a bál som sa, ako dostali loptu k svojim rýchlym kombináciám a gólom. Futbal sa zmenil.“

„Potrebujeme atraktívny futbal. Teraz vo futbale je prihrávka iba bez gólu na jeho konci nudná. “

Keltský tím znovu získal ten klzký štýlový futbal a držal ich na vrchole desaťročia, ktoré obnoví tím.

S príchodom nových podpisov kľúčoví muži odídu a Moravsik verí, že stále existujú nepredvídateľné trhy.

Hoopsova legenda Ľubomír Moravsic s PD Pandit Chrisom Suttonom v Celtic Parku
Hoopsova legenda Ľubomír Moravsic s PD Pandit Chrisom Suttonom v Celtic Parku

Nábor bude pre Celticu úplne zásadný, aby znovu získal prvé miesto, a dúfa, že bývalý hrdina dokáže Rangers rýchlo chytiť.

Povedal: „Potrebujeme hráčov, ktorí dokážu hrať rýchlo a sú technicky najlepší. Videl som Rangers dvakrát proti tímu Slavia Brock, Rangers pre mňa nie sú taký silný tím.“

„Je to dobrý tím, ale nemyslím si, že je to tím plný hviezd alebo skvelých hráčov.“

„Je to veľmi solídne, pretože tvrdo pracovali s trénerom a manažérom, ale Celtic zaostáva o 23 bodov, pretože to bolo začiatkom sezóny.

„Nebolo to ľahké, Rangers dominovali v lige, ale nemyslím si, že Rangers budú v budúcej sezóne stačiť. Myslím si, že je to možné s novým manažérom, novými hráčmi a atraktívnym futbalom.“

„Musí to byť atraktívny futbal, čo je najdôležitejšie, pretože dúfam, že sa fanúšikovia vrátia späť na ihrisko, čo bude hráčov motivovať do novej sezóny.

„Celtic bude vynikajúci tím. Som si istý.“

Moravsic v rozhovore pre Celtic Huddle Podcast pokračoval: „Celtic má teraz skvelú prácu pri získavaní nových hráčov a teraz sú vo futbale najdôležitejšie prestupy. Ak urobíte chybu, je to ťažké.

„Je veľmi ťažké pre veľké škótske kluby ako Celtic a Rangers nájsť hráča s primeranými peniazmi a dobrou kvalitou.“

„Teraz majú hráči veľkú konkurenciu, najmä proti anglickým tímom a veľkým európskym tímom.

„Možno by mali ísť do krajín, kde futbal nie je veľmi bohatý, a nájsť tam hráčov, ale je to, úprimne povedané, ťažká práca.

„Slaviu Praha ste v tejto sezóne videli v Európskej lige, jej hráči nie sú veľmi drahí, ale sú veľmi dobrí.

„Napríklad hráč ako Lucas Provot.“ V minulej sezóne hrával za malý klub, odišiel do Slavie a urobil veľké, veľké pokroky.

„Je to veľmi talentovaný hráč, stále mladý, fyzicky zdatný, má dobrú ľavú nohu. Bolo by veľmi zaujímavé vidieť takého hráča. To je cesta.“

„Na miestach ako Česká republika, Slovensko, Rakúsko alebo Maďarsko je veľa hráčov.

„Ferenc Varos hral v tejto sezóne Ligu majstrov a v bývalej Juhoslávii je veľa dobrých hráčov, najmä Dynamo Záhreb, ktoré hralo veľmi dobre Európsku ligu. Na tomto mieste nájdete týchto kvalitných hráčov.“

Moravsik, samozrejme, tieto trhy pozná vo svojom vnútri, ale zasmial sa myšlienke prevziať úlohu hlavného skauta, keď povedal: „No, ale potrebujem súkromné ​​lietadlo!

„Som lenivý, nechcem ísť každý víkend, chcem byť len doma!“

„Skauting je najhoršia práca vo futbale.“ Každý víkend cestujete a cestujete míle a míle v lietadlách a autách. Toto nie som ja, nemám 56, 26 rokov! Je to pre mňa skvelá práca.

„Asistent manažéra, menej peňazí, ale menšia zodpovednosť, to by bolo perfektné!“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close