Technológie

MacBook Pro bude čoskoro prehľadnejší, naznačuje Magos Beta

Priblížiť / 16 -palcový MacBook Pro 2019.

Samuel Action

Siedma beta Magos Montreux Ako sa ukazuje, MacBook Pro má rady pre novšie rozlíšenia obrazovky, aby zodpovedali zostave Makroméry.

V zozname podporovaných grafických rozlíšení v systéme MacOS sú dve nové rozlíšenia: 2 234 x 3 456 a 1 964 3 304. Každý z nich má značku „Retina“, ktorú Apple spravidla používa iba na obrazovkách vlastných zariadení.

Pomer strán týchto nových rozlíšení je veľmi blízky súčasným sadzbám na dnes predávaných počítačoch MacBook Pro, ale v súčasnosti sú nižšie, ako vidíme v rade iMac, čo naznačuje, že nie sú určené pre stolné počítače Apple. Na rozdiel od prístupu škálovania, ktorý sa v súčasnosti používa pre displeje sietnice, čísla lepšie vyhovujú prechodom na skutočnú 2x sietnicu.

Možno je to nesprávne, ale načasovanie je pohodlné. Očakáva sa, že Magos Montessori bude na jeseň tohto roku predstavovať na mieru navrhnutý Apple Silicon s novými modelmi MacBook Pro.

Ak vyhlásenia V Bloombergu A ako sa verí inde, medzi novšie prenosné počítače patria mini LED displeje, ktoré ponúkajú lepšie variácie ako technológia zobrazovania, ktorá sa v súčasnosti používa na prenosných počítačoch Mac, a tiež ďalšie porty, ako je slot na kartu HDMI alebo SD. Tieto zariadenia tiež upúšťajú od dotykového panela, ktorý niektorí používatelia uprednostňujú, ale iní ho nenávidia, a uprednostňujú návrat k klávesom fyzických funkcií. 13-palcový MacBook Pro bude pravdepodobne mať zmenšené rámy, čím sa stane 14-palcovým MacBookom Pro. (Podobná zmena nahradila pred dvoma rokmi 15-palcový MacBook Pro so 16-palcovým modelom.)

Zvýšené rozlíšenie obrazovky sa teda kombinuje s množstvom ďalších zmien, ktoré tvoria najdôležitejší redizajn MacBooku Pro od prvých modelov Touch Bar v roku 2016.

READ  Vydavateľ Hogwarts Legacy reaguje na neskoré fámy

Úniky tiež naznačujú, že sa niečo chystá Redizajn MacBooku Air„Tento notebook však pravdepodobne nepríde neskôr.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close