Svet

Mario Duran s výhodou v kancelárii starostu San Salvadoru

Po porážke svojho hlavného rivala na večierku v Aréne Ernesta Mushonta sa Duran vyhlásil za víťaza a chcel svoje druhé funkčné obdobie na čele obce.

Podľa predbežných údajov z počtu minút na ihrisku sa kandidát na nové nápady Mario Duran stane novým starostom San Salvadoru po tom, čo porazil svojho rivala Ernesta Mushanta, člena strany Arena, ktorý sa snaží o druhé funkčné obdobie ako vodca komúny. Volebný vrchol.

Dnes v pondelok ráno bol Duran vyhlásený za víťaza prostredníctvom svojho účtu na Twitteri, kde zmenil informácie na svojom profile a označil sa za „zvoleného starostu hlavného mesta Salvádoru“.

Neskôr jeho strana podporila Duranove oznámenie prostredníctvom príspevku na sociálnej sieti.

“Uneuvasideas sa vracia do San Salvadoru! Ari Marioturan, starosta!”

Tiež: Tu si pozrite prvé výsledky volieb do roku 2021 v reálnom čase

Duran 28. februára hlasoval v národnom ústave Manuela Joseho Arsa v štvrti Modello v San Salvadore, kam pricestoval so skupinou podporovateľov.

Počiatočné údaje DSE ho od 02:04 tohto pondelňajšieho popoludnia naznačovali ako víťaza Kapitálovej komúny, pričom bolo preskúmaných 89,45 percenta záznamov.

Voľba spoločnosti Drone sa objavuje uprostred obvinení z korupcie na jeho príkazoch, pričom Buckley bol šéfom Hlavnej obce pre funkčné obdobie 2015 – 2018. Politická opozícia tiež naznačila, že vláda použila verejné zdroje na podporu volebnej kampane s novými myšlienkami svojich koaličných partnerov a veľkou koalíciou za národnú jednotu (Ghana).

Celkovo bolo 28. februára zvolených 17 074 kandidátov, čo zvýraznilo dav a dlhé rady pred volebnými miestnosťami.

Ako aj: Zápisnica: JRV pri sčítaní hlasov vo voľbách starostov a zástupcov Salvádoru.

Podľa Najvyššieho súdu (DSE) bolo viac ako 5,3 milióna voličov vyzvaných, aby odovzdali svoje hlasy u 8 451 volebných miestností v 1 595 volebných miestnostiach po celej krajine.

Napriek prítomnosti Salvadoranov v anketách zaznamenali niektoré volebné miestnosti menej ako polovicu účasti na zoznamoch voličov, JRV v Santa Ana, Apopa a Moncago.

READ  Koronavírus: Odborníci v Českej republike odporúčajú, aby boli opatrenia platné ďalšie 2 - 3 týždne

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close