Svet

Meghan Harry trollovala, že sa drží za ruky pred kráľovninou rakvou

Meghan Harry trollovala, že sa držala za ruky pred kráľovninou rakvou: Meghan Markle Dostala sa pod paľbu za porušenie kráľovského protokolu po tom, čo sa zapojila do PDA s princom Harrym vo Westminsterskom opátstve.

Pár zo Sussexu kráčal ruka v ruke za Kate Middleton a princom Williamom, keď v stredu niesli kráľovninu rakvu.

Zatiaľ čo mnohí chválili milovaného vojvodu a vojvodkyňu zo Sussexu, neprajníci skočili do rozbehnutého vlaku a zaútočili na Meghan.

„Aká škoda. Meghan a Harry sa museli držať za ruky, aby upútali pozornosť. Úplne irelevantné, ale čo iné môžete čakať? napísal jeden používateľ Twitteru.

Ďalší dodal: „Oklamali ma moje oči, alebo sa Harry a Meghan pri odchode z Westminster Hall naozaj držali za ruky?! Nevedia, ako sa správne správať?“

Uprostred odporu priaznivci Sussexu prišli s vlastnými argumentmi: „Tri kráľovské páry, ktoré sa držali za ruky vo Westminster Hall. Hádajte, ktorý pár bol kritizovaný za ‚porušenie protokolu‘?“

Ďalší fanúšik Meghan dodal: „Teraz tlač označuje Harryho a Meghan, ktorí sa držia za ruky, za „nevhodné“, pretože sú jediní, ktorí to robia. Náklonnosť si prejavuje aj Zara Tyndall (dcéra princeznej Anne) a jej manžel. Hovorte o dvojitom štandarde.

Meghan Harry trollovala, že sa drží za ruky pred kráľovninou rakvou

READ  Ako turecko-egyptské vzťahy postupne napredovali, egyptský FM

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close