šport

Minaric vyhlásil ITA Central Region najlepším nováčikom roka

Wichita –Vybrané tenisovou asociáciou Inter-College Tennis Association (ITA) Christoph Minaric Ako centrálny regionálny nováčik roka po úspešnej novej sezóne sa stal prvým šokom, ktorému sa dostalo tejto pocty.

Po podpise zmluvy s Shockers v novembri 2021 sa Mineric zapojil do programu na jarný semester, čo okamžite ovplyvnilo, keď v singlovej divízii začínal 8:0.

„Christophe prišiel v januári a odviedol skvelú prácu, keď si zvykol na tím,“ povedal dočasný hlavný tréner. Brett Foreman Povedal. „Chlapci ho sledujú a v tréningu tvrdo pracoval a odviedol tak úžasnú prácu, že je skvelým konkurentom.“

Nováčik Slovenska Bolták zakončil jar s bilanciou 13:6 vo dvojhre na prvých troch kurtoch, pričom bol na druhom a treťom mieste bez prehry. Bol spárovaný. Alex Richards 10-5 pre rekord vo štvorhre (12-8 so všetkými partnermi) a 49 pre najvyššie umiestnenieTh V ITA National Weekly Doubles Rankings.

„Mal skvelý prvý rok a sme veľmi nadšení z jeho budúcnosti ako Visita State Shocker,“ povedal Foreman. „Dúfame, že jeho najlepší tenis ešte nedorazil a bude pokračovať v nastavovaní nových štandardov a nových výšok, aby bol šokujúci.“

READ  Belgicko sa zotavilo z porážky 2: 0 s Bolíviou v Davis Cup Sports News

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close