Molkonov prvý moment v Liberci

Liberec, 8. augusta 2021

Alex Molkon Slovensko získalo svoj prvý titul víťazstvom na turnaji ATP Challenger Tour Swijani Open 2021 Liberec hostil klub Liberec Denisov v Českej republike. , 44 820 Clay-Court, podujatie č. 8 Semeno Siedme semeno a odovzdané ako obľúbené miesto Thomas Machak V nedeľu 6: 0, 6: 1 vo finále dvojhry.

Holanďan Robin Haase vstúpil do šampionátu Molkan s českým vstupom na divokú kartu Taliborom Swarsinom, semenom číslo 3 Kamilom Majjarsakom z Poľska a Malekom Jaziriom z Tuniska.

Svetová jednotka č. 313 zachránila všetky tri brejkbaly, ktorým čelil, a zabezpečil si víťazstvo v piatich z vlastných 10 šancí na brejkbal počas 57 minút.

Po štyroch po sebe nasledujúcich víťazstvách na okruhu IDF Pro získal Molkan svoju prvú trofej Challenger, prvý zápas od roku 2018. 23-ročný Lefty, ktorý na májovom turnaji ATP 250 Belgrade Open skončil druhý za Novakom Djokovičom, má finančnú odmenu 6 190 a 80 bodov do poradia ATP.

Jebavi / Jelene získala titul vo štvorhre

V sobotu, Roman Zebavi Z Českej republiky a Igor Jelene Slovensko získalo titul vo štvorhre. 3. semená prešli Francúzmi Jeffrey Blancanox A Maximálne v januári 6-2, 6-7 (6), 10-5. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 36 minút.

Zebavi a Jelene rozdelili prize money na 2 670 a získali 80 bodov za dvojité poradie ATP.

READ  32. z 32. septembra: Montreal Canadiens - Tober Prospects