Hlavné správy

Nenávistné rasistické plagáty v Tinsley vyvolávajú pobúrenie, keď zločinci švihnú po Page Hall

Na predmestí Sheffieldu sa naďalej objavujú nenávistné rasistické plagáty, ktoré kritizujú Slovákov – tí, čo sú za nimi, teraz bičujú po Page Hall.

Minulý týždeň South Yorkshire Live obvinil rasistov zo „zničenia“ ich komunity zverejnením protislovenských plagátov na stenách v Dinsley.

Jeden z pôvodných plagátov uviedol: „Dinsley vás potrebuje. Nedovoľte, aby Slováci vyšli do našich ulíc. Nedovoľte, aby slovenské deti vládli v zákutiach našich ulíc.“

Teraz ďalší plagát kritizuje Slovákov za to, že sú nespravodlivo zameraní na Dinsleyho, a jeho cieľom je „tlačiť“ do štyroch ulíc. Prejdením prstom prejde po Page Hall, ktorá je stredobodom mnohých kontroverzií uprostred rastúceho napätia v komunite.

V príspevku sa písalo: „Toto je naša komunita. Pozerajte sa na to – nahláste to. Prestaňte vyhadzovať slovenské odpadky a vyhadzujte ich.

Tinsleyho nové rasistické plagáty kritizujúce slovenských obyvateľov tiež potiahnu po Page Hall

„Zhromažďovanie v uliciach Oversley St., Newmarch St., Robbie St. a Dantas R.D. spôsobuje stredné (sic) problémy našim starším ľuďom, rodinám a našim deťom.

„Prenajímatelia sú zodpovední za vašich nájomníkov. Strata našej komunity by nemala byť ako Page Hall.“

Minulý týždeň radkyňa Mary Lea zastupujúca Tornall Ward vyhlásila, že je neprípustné označiť tieto plagáty ako „niečo, čo je nám veľmi nepríjemné“.

A dodal: „Popisujeme to ako celok, naša komunita je úzka komunita, vlastnia ju práve tam, obklopení Rotherhamom na jednej strane a priemyslom na druhej strane, takže má vlastnosti dediny a dediny, kde sa ľudia navzájom spoznávajú a stretávajú.

„Viem, že ľudia v Dinsley nie sú žiadateľmi o azyl ani utečencami. Prišli byť súčasťou EÚ a žili tam 15 rokov, usadili sa v tejto oblasti – jedno z prvých miest, kam prišli, bolo v Dinsley.“

READ  Camila Valiva sa zameriava na 2. stupeň; Slovensko porazilo USA v mužskom ľadovom hokeji - Športové správy, prvý príspevok

„Videl som, že ľudia sa skutočne umiestňujú a púšťajú sa do podnikania ako nikto iný. Sme otvorené mesto, vítame ľudí, chceme ľudí podporovať.“

Zdôraznil, že list nebol oznámením formálneho protimonopolného vyšetrovania obvinení, ale skôr oznámením formálneho protimonopolného vyšetrovania obvinení.

„Je to smutné, je to smutné pre ľudí, toto nie je niečo, čo mesto vždy podporuje,“ povedala radkyňa Lea. „Môže to byť človek a chcieť spôsobiť rozruch, ale vieme nie, dúfam, že to prestane.“

Polícia v South Yorkshire minulý týždeň uviedla, že si je vedomá plagátov spolu s vyšetrovaním, ktoré bolo vykonané za účelom nájdenia osôb stojacich za nechutným kúskom.

Sila kontaktovala South Yorkshire Live, aby sa vyjadrila k novému plagátu, zatiaľ však neboli zistení žiadni vinníci.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close