Beretini porazil Kirkina, aby zahájil snahu o otvorený titul v Antalyi

Starberg, 9. januára 2021

Špičkové semienko Matteo Beretini V piatok sa otvoril prvý pokus o titul v sezóne 2021 Andalia Open Turecko zvíťazilo nad zástupnou kartou 6: 0, 6: 4 v sete Ergy Kirkin, Ktorý sa po svojom debute s Petrom Kozovským na turnaji Turkish Airlines Open v Antalyi na tráve na turnaji Turkish Airlines Open 2019 pokúsil vyhrať svoj prvý zápas na turnaji ATP Tour.

Svetová desiatka z Talianska zasiahla osem AC a do 56. kola postúpila do druhého kola, keď prekonala 92 percent svojich prvých servisných bodov.

„Pred austrálskym švihom som si myslel, že je dôležité hrať prvý týždeň sezóny.“ Bertini to povedal pre ATPTour.com. „Pracoval som tvrdo a nebol som zranený prvýkrát za dva roky.“ [coming into a new season]. Myslel som si, že som dnes hral dobre a rád by som rozvinul svoju dôveru v Andaliu, kde som na začiatku svojej kariéry hral štyrikrát. “

Beretini najbližšie získa bulharskú kvalifikáciu Dmitrij Kuzmanov, Vedúce 6-1, 3-2 Laszlo Digre Odišiel do dôchodku v Srbsku kvôli zápalu očí.

Piate miesto Nemec John-Leonard Struff, Aktuálne na 29. mieste na svete, vyhral päť zo siedmich kvalifikačných bodov 6-4, 6-3 proti Rusku. Pavel Gotov O 87 minút. Tridsaťročný rodák z Warsteinu bude najbližšie čeliť Francúzsku Hugo Grenier, Vyradil kvalifikáciu a zaznamenal svoje prvé víťazstvo v zápase na okruhu ATP Tour Alex Molkon Slovensko 7-5, 6-4 za 90 minút.

Bulharský mladý muž Adrian Andrew Svoje prvé víťazstvo na turnaji si pripísal vypadnutím vstupu tureckej divokej karty Marcel Ilhan 6-4, 6-3. Devätnásťročný rodák zo Sofie vo svojom štvrtom vystúpení na turnaji ATP Tour Main Draw vyhral štyri zo svojich šiestich šancí na bod zlomu v priebehu jednej hodiny a 15 minút. Vedľa Andrewa bude 4. semeno Alex de Minor Austrálie, ktorá uvoľnila minulosť Malek Jaziri Tunisko 61-2, 6-1.

READ  Priamy prenos Rublev vs Cilic a predpoveď na Australian Open 2022

Semeno č. 3 Fabio Fognini Nová sezóna sa začala výhrou. Tridsaťtriročný Talian vypadol z českej kvalifikácie Michal Vyrbensky 6-4, 7-6 (4) za jednu hodinu 39 minút. Fognini, ktorý prerušil podanie v tretej hre každého setu, videl, ako Wirbenski odpovedal v druhom sete zápasu. Česi vybojovali prvé tri body do tajbrejku.

Fognini teraz bude čeliť Francúzom Jeremy Chardy, Uzol minulosti Rod Albot Moldavsko 6-3, 6-4 za 80 minút.