Priamy prenos Rublev vs Cilic a predpoveď na Australian Open 2022

Andrey Rublev vs Marin Cilic Live Streaming, Predikcia
Image Credit: si.robi

Piaty nasadený Andre Rublev sa v piatok 21. januára stretne s 27. nasadeným Marinom Čiličom v 3. kole Australian Open 2022. Získajte možnosti živého vysielania tohto zápasu Andre Rublev vs Marin Cilic s jeho ukážkou. Tipy tu.

Chcete sledovať živé vysielanie Australian Open 2022 online?

*Priamy prenos D & Cs:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Andrey Rublev proti Marin Čiličovi

Rublev vedie 4:1. Na ich prvom stretnutí v roku 2015 bolo jediné víťazstvo Silika proti Rusku. Potom to bol Rublev.

Minulý rok na dvoch stretnutiach v Miami Rublev vyhral rovné sety a z jedného setu sa mu podarilo vyhrať v Cincinnati.

Čítaj viac:

Bezohľadný Rublev pochoduje ďalej

Andre Rublev zdolal Riccarda Pernicusa vo štvrtok na Australian Open v druhom sete za sebou za hodinu a 47 minút.

Rus, ktorý dominoval v zápase od začiatku do konca, premenil šesť zo svojich 15 brejkbalov, trafil 13 es a pri svojom prvom podaní stratil len štyri body a vyhral zápas 6:4, 6:2, 6:0.

Piaty nasadený hráč, ktorý bol raz prekonaný v zápase 1. kola proti Talianovi Gianlucovi Magerovi, nesplnil brejkbal v 2. kole až v poslednom zápase, v ktorom rozbil štyri brejkbaly a poslal tak litovský balík.

Piaty hráč, ktorý v zápase proti Frankis urobil 35 víťazstiev a 27 vynútených chýb, nastúpil do zápasu bez akéhokoľvek tréningu za sebou. Mal hrať v Pohári ATP, ale jeho príchod do Austrálie sa oneskoril pre pozitívny test na COVID-19.

Rublev, ktorý bol vlani v Melbourne štvrťfinalistom, v prvom zápase nevyzeral hrdzavo a v druhom nabral rýchlosť.

READ  Ela pripravená urobiť 'dva kroky vpred'

Čilič pokračuje vo svojom zaujímavom toku

Marin Cilic, finalista Australian Open z roku 2018, sa dostal vo štvrtok do 3. kola turnaja proti Slovákovi Nobertovi Combosovi a zlepšil svoju bilanciu z roku 2022 na 6:2.

Čilič, ktorý začal rok semifinálovou účasťou v dvoch zápasoch Adelaide, pokračoval v dobrej forme na Melbourne Major.

Chorvát začal svoju kampaň tým, že v utorok porazil ekvádorského kvalifikačného hráča Emilia Gomeza 6-3, 6-1, 6-2, no potreboval štyri sety, aby zablokoval Combos v druhom kole.

Šampión z US Open z roku 2014 mal len malé problémy vyhrať prvé dva sety, pretože v oboch setoch nenarazil na brejkbal, pričom svojho súpera porazil prvý a druhý raz.

Combos sa ujali vedenia 0-3 na začiatku tretiny. Čilič však dostal brejk neskôr v sete na predĺženie hry opätovným prekonaním Slováka. Obe hráčky nevzdali podanie vo štvrtom sete, ktorý sa skončil tajbrejkom. Čilič zachránil set bodu v tajbrejku a potom vyhral zápas 6-2, 6-3, 3-6, 7-6 (8-6).

V dvojhodinovom a 42-minútovom zápase Čilič zastrelil 20 es, trafil 46 zásahov a urobil 51 vynútených chýb. Vo svojej prvej zmene vyhral o 51 nájazdov a premenil štyri z ôsmich brejkbalov v zápase.

Rublev vs. Cilic Prediction and Reference

Obaja hráči sú vo výbornej forme, ale Rublev v zápase dominoval a bude sa chcieť zlepšiť. Skúsenejší Čilič má však na Majors lepšiu bilanciu ako mladší Pro a môže byť ťažšie zdolateľným hráčom. Očakávajte fantastický zápas s Ruplevom okolo Silica v trileri.

2022 Austrália sa bude hrať od 17. do 30. januára. Tieto zápasy môžete sledovať tu a tipovať. Získajte svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu tu.