Andrey Rublev sa dostal do finále v Banja Luke, kde sa stretne s Dušanom Lajovičom

Andrey Rublev sa dostal do finále v Banja Luke. AP

Andrey Rublev sa v sobotu v Banja Luke dostal do svojho druhého finále v priebehu niekoľkých týždňov.

Rublev, druhý nasadený, ktorý minulý týždeň vyhral Monte Carlo Masters, predĺžil svoju víťaznú sériu na osem zápasov výhrou 6:2, 6:4 nad Molkanom.

„Hral som dobre na začiatku a potom som v druhom sete trochu stratil pozornosť,“ povedal Rublev.

„Alex odohral niekoľko dobrých zápasov, začal som uťahovať, začal som byť nervózny. Nakoniec som však dokázal vyhrať a to je najdôležitejšie.

Rublev sa dostal do finále bez straty setu a v nedeľu si o titul zahrá s víťazom Novaka Djokoviča Dušanom Lajovičom.

Sedemdesiaty Lajovič prišiel z pokraja prehry, keď zdolal Srba Miomira Kecmanoviča v troch setoch.

Kechmanovič viedol o set a podával v druhom geme, no Lajovič po 3 hodinách vyhrával 4:6, 7:6(5), 6:4.

Všetky najnovšie správy, populárne správy, kriketové správy, bollywoodske správy,
Indické správy a zábavné správy tu. Nasleduj nás Facebook, Twitter A Instagram.

Aktualizovaný dátum: 23. apríla 2023 11:25:35 IST