šport

„Pred zápasom sa nehovorí o lámaní rekordov“ – Denise O’Sullivan sa pozerá za hranicu svojho prvého hetriku v kariére

Írčania Vera Pavin boli potešení návratom do svojich klubov po zmiešanom týždni s výhrou 11:0 nad Gruzínskom v utorok večer.

Hlavným cieľom relandovho príchodu v tomto domácom dvojzápase je nazbierať plný počet bodov, takže remíza so Slovenskom minulý štvrtok bola veľkým sklamaním.

Tím však postúpil späť vo veľkom štýle, keď strhol semená nešťastného dna a umožnil členom tímu polovičný prístup k publiku – minulý mesiac vyhral vo Fínsku a ponechal Pavovým zverencom pod kontrolou svoje pravidlo o play-off.

Hviezda hetriku Denise O’Sullivanová povedala, že po nudnom zápase Slovenska došlo k introspekcii.

„Vo Fínsku sme hrali dobre, takže očakávame, že proti Slovensku budeme hrať dobre,“ povedal.

„Pred zápasom sme si verili, no nekonali sme v noci. Nebolo to z našej strany najlepšie. Postarali sme sa o to a vedeli sme, že nikto z nás v noci nekoná sám.“

„Toto víťazstvo berieme tak, aby nám dodalo nádej a ukončili tento rok vo veľkom štýle. Sme veľmi radi, že tam môžeme ísť profesionálne a streliť toľko gólov. Bolo tam veľa rôznych skóre a veľkých šou pre ženy.

„Pred zápasom sa nehovorilo o lámaní rekordov, sústredili sme sa len na svoju osobnú prácu. Každý sa predviedol, a preto sme dostali toľko gólov.

O’Sullivan sa tešil na ďalší diel svojho prvého hetriku v kariére.

Írsko hrá doma s Fínskom a Slovenskom samostatne pred záverečným septembrovým dvojzápasom o titul proti Švédsku a Gruzínsku, ktorý určí ich osud.

Pav tím má náskok jedného bodu pred Fínskom a osem bodov za vedúcim Švédskom.

„Na nový rok sme v dobrej pozícii,“ povedal O’Sullivan, ktorý sídli v Spojených štátoch.

„Máme pred sebou ešte dlhú cestu, Fínsko ešte musí hrať doma. Je to dobrý tím, ale vyhráme proti nim. Stále máme Švédsko (vonku), takže pred nami je ešte dlhá cesta. vidíme, ale sme v dobrom stave.

READ  Váš sprievodca po Euro 2020 - 8. deň: Testovacie časy pre nádeje Slovenska

Ďalšou pozoruhodnou črtou v utorok bol počet hráčov, ktorí stratili známku na medzinárodnej úrovni, vrátane Lucy Quinn.

Tento 28-ročný hráč dostal povolenie hrať za Írsko v septembri a svoj zásah venoval svojmu zosnulému starému otcovi po debute proti Austrálii.

Myslela si, že v tom zápase minula cieľ, ale trafila sa do cieľa sama.

„Nedávno som stratil svojho starého otca, takže som rád, že sa teraz môžem vrátiť k svojej rodine a dať mu malý hlas,“ povedal. „Som rád, že dostal gól.“

Quinn povedal, že nálada skupiny sa zlepšila, keď si uvedomili vplyv slovenského rozhodnutia na celkový obraz.

Okamžite si myslím, že sme veľmi uvoľnení, pretože sme cítili, že nepodávame náš najlepší výkon a mohli sme z hry vyťažiť viac, ale čím viac to vykonávate, tým viac si myslíte, že hráte v lepších tímoch a nie je to tak. vždy pôjdete svojou cestou.“ , Sme radi, že Katie (McCabe) získala bod kvalitným gólom,“ povedal.

„Myslím si, že sme vďaka tomu boli motivovanejší a priemernejšíDúfame, že v tom budeme môcť pokračovať.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close