šport

Priame prenosy a predpovede rizika V Ferro pre Open 2021 Ostrava

Alison Riske proti Fiona Ferro naživo, predpoveď
Fotografický kredit: si.robi

Alison Riske z USA sa v utorok 21. septembra stretne v prvom kole 2021 Ostrava Open s Francúzkou Fionou Ferroovou. Živá ukážka tejto súťaže Allison Riske v Fiona Ferro a jej ukážka, tvárou v tvár a tipy sú tu.

Chcete sledovať otvorené živé vysielanie 2021 Ostrava online?

*Aktuálne podmienky:
Sledujte živé hry na svojom mobile, tablete alebo počítači, vrátane futbalu, tenisu a basketbalu. Všetko, čo potrebujete, je financovaný účet alebo stávka za posledných 24 hodín, aby ste sa kvalifikovali.

Alison Riske proti Fiona Faro Head

Riske a Faro sa nikdy predtým nehrali. So skúsenou rukou Američanky v ženskej hre a rastúcim talentom Francúzky však ich prvé surfovanie tvárou v tvár vytvára pohlcujúcu súťaž.

Čítaj viac:

Riskuje Paulini vo finále Slovinska Open

Riskeová na začiatku svojho turnaja vyžrebovala slovinskú Piu Lovricovú po tom, čo prehrala svoj prvý grandslamový turnaj so Slovinskom Open, porážku prvého kola s Ruskou Anastasiou Pavluchenkovou na US Open.

Potom, čo porazil Slovenky v dvoch setoch, porazil Američanku Slovenku Victoriu Kuzmovú a Francúzku Christinu Maladenovicovú, aby založili ďalšieho Slovinca Kazaa Juana.

Riske, ktorý produkoval takmer bezchybný tenis, prešiel cez slovinčinu a nadviazal majstrovský súboj so stúpajúcou Taliankou Jasmine Pavolini.

Napriek tomu, že Talianom dobre zabojoval, Paulini vyhral rovné sety a zdvihol titul.

Keď sa pre ňu zápas skončil porážkou, skúsená Američanka si zo svojho jedinečného behu odniesla veľa pozitívnych vecí, ktoré teraz otvára jej ostravské ťaženie proti začínajúcej Francúzke Fione Ferro.

Fero porazil Blingovu a vstúpil do ostravského hlavného ťahu

Potom, čo v úvodnom kole slovinského Open odišiel za Bernardom Peraom zo Spojených štátov, prišiel Fero Ostrava na Open v nádeji na lepšiu úrodu.

Francúzka, aktuálne zaradená na 85. miesto v kategórii dvojhry, zaznamenala dve po sebe idúce víťazstvá proti Oksane Kalashnikovej z Gruzínska a Anne Blingovej z Ruska.

READ  Góly sa točia okolo ligy: 21/11/20/2011/27/20

24-ročný mladík začne svoju kampaň proti veteránke Američanke Allison Riskeovej. Napriek tomu, že Riske nikdy predtým nehrali, bude pre Francúzku veľmi skúsenou aktivistkou a ťažkou súperkou.

Predpoveď a tip na riziko a Ferro

Vďaka svojim skúsenostiam a vysokému umiestneniu Riske začne ako obľúbená, ale Ferro bude bez akéhokoľvek tlaku očakávania zabitý.

2021 Ostrava Open sa uskutoční od 20. do 26. septembra. Tieto zápasy môžete sledovať tu a staviť si. Tu nájdete svoje najnovšie predpovede prémiového tenisu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close