Svet

Princezná Eugenie ohromí hostí v Cheshire na svadbe vo Westminsteri

Britská princezná Eugenie z Yorku prichádza do Chesterskej katedrály, aby sa zúčastnila na svadbe vojvodu z Westminsteru.

Šatka OLI/Getty Pics

Princezná Eugenie ohromila v olivovo zelených šatách, keď sa dnes zúčastnila na svadbe Hugha Grosvenora a bývalej priateľky zo školy Olivie Hensonovej.

Dcéra vojvodu z Yorku bola medzi 400 hosťami, ktorí sa dnes zišli v Cheshire na ohromujúcej ceremónii v Chesterskej katedrále. Eugenie, rovnako ako Kate Middleton a Olivia Henson, navštevovala Marlborough College vo Wiltshire, ktorá sa v priebehu rokov stala kráľovskou rodinou. Eugenie bola medzi mnohými priateľmi zo starej školy – známymi ako 'Marlpurians' – ktorí prišli na Grosvenorovu svadbu v Cheshire. Kráľovská matka dvoch detí bola videná, ako si včera večer vychutnávala predsvadobné drinky v bare hotela Grosvenor s ďalšími hosťami.

Po príchode do kostola pred obradom si princezná vybrala krásne zelené šaty a pri tejto príležitosti si dala rozpustené vlasy. Kráľovná dodala svojmu outfitu pôvab bielym fascinátorom a bola videná, ako sa rozpráva s lady Violet Westie.

Princ William bol medzi ďalšími kráľovskými hosťami na popoludňajšom podujatí. Princ z Walesu bude pôsobiť ako predskokan pre svojho dobrého priateľa vojvodu z Westminsteru a privíta hostí uprostred klenutých stropov normanskej katedrály. Žiaľ, vojvodov krstný otec King Charles to nezvládne a ani kráľovná Camilla. Princezná z Walesu podstupuje liečbu rakoviny v izolácii vo svojom dome.

Tak či onak, má to byť slávna udalosť. Grosvenor a čoskoro nastávajúca vojvodkyňa z Westminsteru povedali, že sa po svadbe plánujú presťahovať do Cheshire, možno sa vrátia do Eden Hall, aby zapustili korene.

READ  Kam odchádza Superliga z Barcelony?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close