Technológie

PS5, PSVR2 budú zajtra predstavené v živom vysielaní Sony State of Play

Nintendo nezažilo všetku zábavu! Sony ho má vyhlásil Prekvapenie Úroveň hry Priamy prenos zajtra, 13. septembra. Vysielanie sa začne o 15:00 PT / 23:00 BST a bude mať „približne 20 minút odhalení, vrátane nových herných záberov z PS5, PS4 a 10 hier. PSVR2“.

A PS blog Príspevok vysvetľuje: „S Tokio Game Show Je čas osláviť úžasné kreatívne príspevky japonskej komunity vývojárov hier. A je ideálny čas začať ďalší stav hry. Pre zajtrajšiu show budeme mať niekoľko skvelých aktualizácií od našich úžasných japonských partnerov a niekoľko prekvapení od vývojárov z celého sveta.

Mnohí očakávali Ukážka PS V septembri to skončilo rok Teraz od poslednej plnohodnotnej prezentácie PlayStation. Samozrejme, toto oznámenie to nevyhnutne nevylučuje – tento stav napríklad nespomína žiadne možné oznámenia prvej strany. Kým si však počkáme na ďalšie informácie, bude zaujímavé sledovať, čo prinesie zajtrajší livestream.

vtipné, Na rozdiel od Nintenda UKMajte oficiálny účet PlayStation UK Sebavedomý Bude vysielať stav hry naživo – čo zrejme nebude „toto obdobie národného smútku“. Čo by si rád videl? Ako vždy, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

READ  Elton Ring's Colosseum DLC je skutočné, bezplatné a vyjde zajtra

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close