Zábava

Resident Evil Village online streamovanie demo je teraz k dispozícii

Keď príde reč na hororové hry, Resident Evil je jedno z prvých mien, ktoré mi napadne. Ide o jednu z najpopulárnejších a najväčších hororových videoherných sérií v histórii. Toto meno sa stalo základom popkultúry prostredníctvom filmov a televíznych relácií.

Nedávno bola séria Resident Evil úspešná. Druhá hra zo série Capcom bola prerobená v roku 2019 a remake Resident Evil 2 zožal obrovský úspech. Ďalšia hra na majiteľa sa predáva ako teplé rožky v podobe Resident Evil Village.

Keďže išlo o ôsmy vstup do hlavnej série, očakávania od hry boli veľmi veľké. Dá sa s istotou povedať, že Resident Evil Village splnila všetky očakávania a že tržby hovoria samy za seba. Teraz si hráči môžu hru vychutnať jediným kliknutím na novú ukážku od vývojárov hry.

Capcom na svojej webovej stránke zverejnil úplne nové streamovacie demo Resident Evil Village. Jednoducho musíte Kliknite na odkaz Môžete si tiež zahrať online demo hororovej hry. Všetko, čo potrebujete, je ovládač pre PlayStation 4 alebo Xbox a internetové pripojenie s rýchlosťou aspoň 10 Mbps. Teraz však nie je k dispozícii vo všetkých krajinách.

Online demo Resident Evil Village je dostupné len v niekoľkých pozoruhodných veľkých oblastiach. Táto funkcia je dostupná v USA, Kanade, Francúzsku, Taliansku a Nemecku. Na zozname sú aj významné európske krajiny ako Rakúsko, Španielsko, Švédsko, Nórsko, Írsko a Portugalsko.

Online demo Resident Evil Village dostávajú aj Holandsko, Dánsko, Fínsko, Belgicko, Poľsko a Maďarsko. Medzi ďalšie mená na zozname patrí Slovensko, Rumunsko a Česká republika. Nové demo zatiaľ nedostala žiadna časť Ázie, je nešťastné ho vidieť.

Preto je táto služba v súčasnosti dostupná len vo vysoko predajných oblastiach herného sveta. Ostatní si budú musieť počkať, kým si Resident Evil Village vychutnajú jedným kliknutím. Môžete si pozrieť úplný zoznam všetkých krajín, ktoré majú toto demo Na oficiálnej stránke.

READ  EAM S Jaishankar je na päťdňovej návšteve Slovenska a Českej republiky s cieľom podporiť vzťahy.

Je skvelé vidieť, ako sa cloudové hry opäť začínajú používať. Google Stadia je obrovský neúspech, no budúcnosť hrania je z veľkej časti v cloude a postupne sa to napĺňa. Ostatní vývojári postupujú podľa tejto metódy a niektorí dostanú prepojené ukážky, pretože sú také pohodlné.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close