Zábava

Rozkošné foto na vianočné prianie! Deti Williama a Kate sú ako z reklamy – Hviezdne prípady – Koktejl

Členom britskej kráľovskej rodiny sa stalo tradíciou zverejnenie oficiálneho vianočného portrétu a pozdravu s príchodom Vianoc. Ani tento rok nesklamal. Najviac samozrejme boduje rodina Kate a Williama.

Takto vyzerá vianočný rodinný portrét princa Williama, jeho manželky Kate a ich troch detí – princa Georga, princa Louisa a princeznej Charlotte.
(Kliknite na obrázok pre zväčšenie, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA / AP, Matt Porteous

Britský následník trónu a jeho manželka, vojvodkyňa Kate, zverejnili na oficiálnom webe Instagramu rodinnú fotografiu, ktorá ukazuje dobrú náladu a energiu umocnenú najmä šťastnými úsmevmi všetkých troch detí. Zatiaľ čo sa chlapci, princovia George a Louis, potulujú okolo svojho otca, princezná Charlotte spokojne sedí na matkiných kolenách.

„Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge sú nadšení, že sa s vami môžu podeliť o nový obraz rodiny, ktorý bude zdobiť aj tohtoročné vianočné pohľadnice,“ uviedol Instagram.

Princ Charles a jeho manželka Camilla, ...

Princ Charles a jeho manželka Camilla, vojvodkyňa z Cornwallu, si predstavovali, ako zdobia svoje vianočné pozdravy.
(Kliknite na obrázok pre zväčšenie, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA / AP

Autorom je Matt Porteous a fotografia kompletnej rodiny pochádza len pár dní po tom, čo sa celá rodina ukázala na vianočnom predstavení v Londýne a dokonca išla po červenom koberci.

Vianočný pozdrav venoval aj Williamov otec, princ Charles a jeho manželka Camila. Ich spoločná fotografia bola urobená na jeseň a zachytáva ich spokojné posedenie v rozkvitnutej záhrade. Pár sa rozhodol odfotiť z farmy v škótskom Birkhalle, kde strávili karanténu na jar tohto roku, keď test princa Charlesa preukázal infekciu koronavírusmi.

Britský princ William bude v piatok večer s celou ...

Britský princ William a Kate v piatok večer ...

Páči sa vám tento článok?
Podporte prosím kvalitnú žurnalistiku.

READ  Recenzia: Hody - Cineuropa

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je každý deň prinášať aktuálne správy. Aby sme pre vás mohli pracovať neustále a ešte lepšie, potrebujeme tiež vašu podporu.
Ďakujem za akýkoľvek finančný príspevok.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close