Technológie

Spojené štáty a Spojené kráľovstvo prisľúbili Ukrajine dodatočnú bezpečnostnú a obrannú pomoc

Pochopte dopad ukrajinského konfliktu z prierezovej perspektívy Global Data Governance Brief: The Ukraine Conflict

Amerika má Schválené Ďalší balík vojenskej pomoci vo výške 400 miliónov dolárov na riešenie potrieb Ukrajiny v oblasti obrany a bezpečnosti vo vojne s Ruskom.

Ministerstvo obrany (Bodka ) poznamenal, že nový termín je 26Th Zariadenie bolo od augusta minulého roka odstránené z obranného inventára krajiny pre Ukrajinu.

Spojené štáty doteraz poskytli Ukrajine vojenskú pomoc vo výške približne 19,7 miliardy dolárov.

V najnovšej časti Bidenova administratíva poskytne 150 ťažkých guľometov a termovíznych zameriavačov, ktoré umožnia vojakom odradiť hrozby neposádkového leteckého systému (UAS).

Tiež súčasťou balenia Vysokorýchlostné protiradiačné rakety150 Viacúčelové kolesové vozidlá s vysokou mobilitouA extra muníciu Národné pokročilé raketové systémy zem-vzduch.

USA poskytnú aj ďalšiu muníciu Delostrelecké raketové systémy s vysokou mobilitou10 000 120 mm mínometných nábojov, 200 presne navádzaných 155 mm kanónových nábojov a 105 mm náhradné diely pre húfnice a súvisiace vybavenie.

Okrem toho bolo do deklarovaného balíka zahrnutých viac ako 200 generátorov, 100 ľahkých taktických vozidiel a 20 000 000 výbušnín ručných zbraní.

The Schválila to aj britská vláda Nový balík vojenskej podpory obsahuje 10 000 dodatočných delostreleckých nábojov na zlepšenie obranných schopností Ukrajiny.

Je to v súlade s potvrdením vlády Spojeného kráľovstva o prvej dodávke Vrtuľník Sea King zlepšiť Ukrajinské námorníctvo Schopnosti vyhľadávania a záchrany.

Podľa Kráľovského námorníctva ukrajinské sily ukončili šesťtýždňový výcvikový program Sea King v Anglicku, v rámci ktorého kráľovské námorníctvo vycvičilo desať členov personálu a inžinierov z ukrajinských ozbrojených síl.

Britský minister obrany Ben Wallace povedal: „Tieto dodatočné delostrelecké strely pomôžu Ukrajine zabezpečiť pôdu, ktorú v posledných týždňoch získala od Ruska.“

READ  Todd Howard hovorí, že Starfield vám umožňuje mať „komplexnejšie vzťahy“.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close