Ekonomika

Spoločnosť predáva 100 000 e-bicyklov a skútrov ročne: Teraz oslavuje narodeniny a znižuje ceny

Pred niekoľkými rokmi o KUGOO nikto nevedel a v súčasnosti je minimálne jedným z najväčších hráčov na trhu v EÚ. Aspoň čo sa týka dostupnej elektromobility.

Momentálne výrobca elektrických skútrov, bicyklov alebo skateboardov oslavuje svoje 6. narodeniny, chcela poďakovať svojim fanúšikom zaujímavými zľavami.

V spolupráci s obchodom Geekbuying pre vás pripravili skvelé ceny za najobľúbenejšie modely s cenami. od 170 € do 1 000 €. Aby toho nebolo málo, môžete dostať kupón do 30 $a veľmi jednoducho.

KUGOO G MAX
KUGOO G MAX

Ako získať zľavu

Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho účtu Geekbuying a to každý deň prejdite na túto stránku venované 6. narodeninám spoločnosti KUGOO. Potom už len zhromaždené telo. Prvý kupón v hodnote 5 dolárov máš hneď prvý deň. Získať Kupón 10 $, musíte sa „prihlásiť“ 5 dní po sebe, pred 20 dolárov 7 dní po sebe a plné 30 dolárov obchod sa odomkne, ak sa prihlásite 10 dní po sebe. Potom môžete uplatniť kupóny na čomkoľvek na tomto webe.

To by sme neboli my, keby sme to nedali aj vám nejaké tipy na zaujímavé kolobežky alebo bicykle, ktoré sa nám z ponuky páčili najviac. Pozri napríklad:

Nezabudnite urobiť všetky tieto skútre / bicykle kupón môžete uplatniťDostanete sa do Geekbuying vrátiš sa každý deň a prihlásiť sa.

Máte niečo z KUGOO doma? Dajte nám vedieť!

V spolupráci s Geekbuying.

READ  Jaguar sa hneval na VW. V USA chce zablokovať predaj niekoľkých modelov - Magazine - Auto

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close