Zábava

Televízna relácia „The Real Housewives Ultimate Girls Trip“ sa natáčala v Phukete

Tretia sezóna americkej reality série, ktorá bude mať premiéru 23. marca 2023, predstaví ostrovný luxus a ponuku skupinového cestovania.

Thajský úrad pre cestovný ruch (TAT) s potešením oznamuje, že slávne ostrovné letovisko Phuket bude miestom pre tretiu sériu televíznej reality seriálu The Real Housewives Ultimate Girls Trip, ktorá bude mať premiéru exkluzívne na streamovacej službe Peacock 23. marec 2023.

Riaditeľ kancelárie TAT v New Yorku a výkonný riaditeľ kancelárie TAT Toronto p. Santi Sawangcharoen povedala: „Sme nadšení, že môžeme privítať herecké obsadenie filmu The Real Housewives Ultimate Girls Trip to Phuket a predvedú úžasnosť a tímového ducha televíznej show. Urobte si výlet na známy thajský ostrov. Keďže je Thajsko opäť úplne otvorené, nie je lepší čas naplánovať si výlet za poznaním mnohých kultúrne bohatých aktivít v krajine, výbornej kuchyne a krásnej krajiny.

Tretia sezóna The Real Housewives Ultimate Girls Trip predstavuje novú skupinu ôsmich fanúšikmi obľúbených gazdiniek z rôznych miest, ktoré sa zišli na nezabudnuteľný výlet do Thajska.

Po premiére relácie 23. marca sa bude každý týždeň vysielať nová epizóda.
Thajsko a nádherné lokality, ktoré ponúka, sú naďalej obľúbenou destináciou pre zahraničné filmové a televízne produkcie.

Thajsko a nádherné lokality, ktoré ponúka, sú naďalej obľúbenou destináciou pre zahraničné filmové a televízne produkcie.

Ďalší americký televízny seriál o reality – ABC „The Bachelor“ – sa nedávno natáčal v Thajsku, pričom posledné dve epizódy 27. sezóny show sa odohrávali v Krabi. Prvá z týchto dvoch epizód bola odvysielaná na ABC 20. marca, druhá odvysielaná 27. marca a nasledujúci deň bude k dispozícii na streamovanie na Hulu.

Phuket aj Krabi si zahrali v českom filme ‚Astrov‘ (Ostrov), ktorý mal premiéru v Prahe 1. februára 2023 a potom sa otvoril v 180 kinách po celej Českej republike a na Slovensku. Astrov Czech sa celý natáčal v Thajsku, pričom 97 % filmu bolo natočených v dvoch provinciách južného Thajska. (TAT)

Wat Saithararam, Phuket.
Lord Yai Walking Street, Phuket.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close