Svet

Trumpova dnešná správa: Ivana podvádza bývalého manžela o závet a Giulianiho riad na tajných dokumentoch

Moderátor „Meet the Press“ odhaľuje „najmocnejšiu osobu“, ktorá formuje voľby v roku 2024

Republikánska guvernérka Arkansasu Sarah Huckabee Sandersová a prispievateľka Fox News Mara Liasonová odmietli podporiť beh Donalda Trumpa v Bielom dome v roku 2024, keďže republikánska strana sa od bývalého prezidenta stále dištancuje.

Pani Sandersová, bývalá asistentka pána Trumpa, sa vyhla otázke, keď sa jej pýtali, či by podporila jeho tretiu prezidentskú ponuku vo vystúpení na Fox News. nedeľa. Namiesto toho jednoducho povedala, že s ním má „skvelý vzťah“.

Pani Liasonová medzitým v sieti povedala, že „niet pochýb“, že konzervatívne médiá majú „silnú túžbu posunúť sa od Donalda Trumpa“.

Vyplýva to z toho, že pán Trump bol cez víkend na Truth Social zaneprázdnený ohľadom jeho liečby, keďže z Mar-a-Lago sa podarilo získať veľké množstvo utajovaného materiálu.

Rozhorčenie prezidenta Joea Bidena sa znovu objavilo po tom, čo sa v jeho dome a v kancelárii, ktorú kedysi používal, našli utajované dokumenty z čias, keď bol viceprezidentom.

Medzitým sudca odpečatil časti prepisu výpovede pána Trumpa z prípadu E Jean Carroll, ktorý poprel, že ho znásilnil v 90. rokoch.

1673946928

George Santos, Trumpov darca, mal väzby na sankcionovaného ruského oligarchu, uvádza správa

Príbuzný uznávaného ruského oligarchu môže mať hlbšie väzby, ako sa predtým uvádzalo s novozasadeným kongresmanom Georgom Santosom, ktorý teraz sedí v centre politickej búrky kvôli masívne sfalšovanému životopisu, ktorý podporil jeho kandidatúru do Kongresu.

Podľa denníka Washington Post dostal pán Santos od roku 2020 najvyššie dary na kampaň vo výške 5 800 dolárov od Andrewa Intratera a jeho manželky skupinám na kampaň spojeným so zákonodarcom z Long Islandu.

Ale pán Intrater – americký občan bratranec ruského miliardárskeho energetického investora Viktora Vekselberga – tiež investoval státisíce dolárov do bývalého zamestnávateľa pána Santosa, Harbour City Capital, ktorú federálne regulačné orgány obvinili, že prevádzkuje „klasickú Ponziho schému“ na oklamanie investorov. .

Čítaj viac Nezávislosť:

John Bowden17. januára 2023 o 9:15

1673943328

Prieskum ukázal, že DeSantisove kritické útoky na rasovú teóriu u väčšiny rodičov nerezonovali

Zdá sa, že totálny útok Republikánskej strany na viditeľnosť LGBT+ Američanov v národných školských systémoch rezonuje s malým počtom rodičov v celej krajine a vyvoláva otázky o tom, aké účinky bude mať kampaň v roku 2024.

Nový prieskum spoločnosti Hart Research Associates, ktorý zisťoval rodičov školopovinných detí registrovaných k voľbám v celých USA – obľúbeného strašiaka konzervatívcov, ako je Florida, zistenia sú solídne v otázke teórie kritickej rasy. Ron DeSantis.

Čítaj viac Nezávislosť:

John Bowden17. januára 2023 o 8:15

1673939728

Biden kritizuje „fiškálne depresívnych“ republikánov v Kongrese za IRS a daňovú agendu

predseda Joe Biden Snemovňa prisľúbila, že porazí „fiškálne skorumpovanú“ daňovú agendu republikánov, ktorá by zbavila a prípadne zrušila financovanie federálnej daňovej agentúry, explodovala deficit o desiatky miliárd a presunula daňové zaťaženie krajiny na Američanov s nízkymi príjmami.

Jeho ohnivé komentáre prišli ako súčasť prejavu o majetkovej nerovnosti a občianskych právach pri príležitosti Dňa Martina Luthera Kinga Jr.; Zabitý bojovník za občianske práva pred svojou vraždou často hovoril o majetkovej nerovnosti a chudobe v Amerike.

„Chcú, aby ľudia z robotníckej triedy platili 10, 20 percent svojich daní v závislosti od toho, kde žijú a ako míňajú svoje peniaze,“ argumentoval prezident republikánov. „Superbohatým znížia dane.“

John Bowden17. januára 2023 o 7:15

1673936128

Trump zaútočil na Bidena kvôli návštevnosti Wilmingtonu

Donald Trump kritizoval Joea Bidena v pondelkovom príspevku Truth Social po tom, čo jeho rodina odhalila, že prezidentov dom v Delaware vo Wilmingtone (kde sa našli niektoré utajované dokumenty z čias jeho pôsobenia ako viceprezidenta) nemonitoroval pán Biden ani jeho návštevníci. Rodina v akomkoľvek type záznamov.

„Biely dom oznámil, že neexistujú žiadne záznamy ani informácie o návštevníkoch domu vo Wilmingtone a chatrnej, neotvorenej a nezabezpečenej, no teraz veľmi slávnej garáži. Môžu byť múdrejší, ako si myslíme! Je to jedno z mnohých miest, kde sa nachádzajú vysoko utajované dokumenty (vo veľkej hromade na mokrej podlahe) sú uložené.. Mar-a-Lago je vysoko bezpečné zariadenie, všade monitorované bezpečnostnými kamerami a personálom a našou prísne tajnou službou,“ napísal bývalý prezident.

Dodal: „Mám informácie o každom!“

John Bowden17. januára 2023 o 6:15

1673932528

Hacker, ktorý sa infiltroval do Clintonovej, Bush poslal e-mail Gucciferovi, ktorý v prvom rozhovore mimo väzenia odsúdil DC „Pokrytectvo“

Notoricky známy rumunský hacker známy ako Guccifer, ktorý roky využíval online korešpondenciu politických dynastií Bushovcov a Clintonovcov a podnecoval pravicové sprisahania, vyhlásil svoj plán za „neúspech“. Väzenie v roku 2021.

Marcel Lehle Lazar, ktorý si odsedel viac ako štyri roky vo federálnom väzení v Pensylvánii, pre The Intercept povedal, že objavil to, čo považoval za skrytú príčinu súčasnej politickej dysfunkcie Ameriky. Hovorí, že je viac ako kedykoľvek predtým zmätený zablokovaním, ktoré definuje modernú americkú politiku.

„Pozrite sa na posledných 20 rokov americkej politiky,“ povedal pán Lazar vo svojom obchode. „Všetko je to klamstvo, je to tak dole v blate. Viete, čo tým myslím? Smrdí.“

John Bowden17. januára 2023 05:15

1673928964

Sarah Huckabee Sandersová sa vyhýba otázke, keď sa jej pýtali, či podporí Trumpa v roku 2024

V rozhovore pre Fox News V nedeľu sa pani Sandersová Shannon Bream spýtala, či plánuje podporiť pána Trumpa, s ktorým slúžila. Biely dom Tlačový tajomník do roku 2020.

John Bowden17. januára 2023 04:16

1673925364

GOP označuje vedúceho dozoru nad Snemovňou Georgea Santosa za „zlého človeka“, ktorý hovoril „nechutné“ klamstvá

Predseda Snemovne reprezentantov republikánskeho výboru pre dohľad James Comer kritizoval nového republikánskeho poslanca Jorge Santosa a jeho mnohé mýty.

„Je to zlý človek,“ povedal pán Comer. „Je to veľmi zlé, bohužiaľ nie je prvým politikom, ktorý klamal Kongresu.

Prečítajte si viac z tohto Eric Garcia O rastúcom úsilí konzervatívcov dištancovať sa od akceptovaného vlákna:

John Bowden17. januára 2023 03:16

1673921704

Posun GOP o termíne zaslania poštou rozhnevá vojenské rodiny

Hoci neexistujú dôkazy o tom, že by predĺžená lehota viedla k podvodom alebo iným problémom, republikáni v Ohiu výrazne skrátili okno na prijímanie hlasovacích lístkov poštou.

Táto zmena rozhnevá aktívnych členov armády a ich rodiny, pretože má potenciál odoprieť im práva.

Čítaj viac Nezávislosť:

John Bowden17. januára 2023 02:15

1673918104

Trump sa sťažuje na bezpečnosť Bidenovho domu napriek falošnému dedičovi, votrelcovi a bielemu nacionalistovi v Mar-a-Lago

Donald Trump Spadol na prezidenta Joe Biden V skutočnom spoločenskom vyčíňaní uverejnenom v pondelok ráno, Vo svojej kritike pokračuje Jeho dedičstvo škandálu s utajovanými dokumentmi, ktoré zahalilo Bidenovu administratívu, je teraz neoddeliteľne spojené s vyšetrovaním pána Trumpa.

Kritika laxnej bezpečnosti vo Wilmingtonovom dome (spochybňujúca tvrdenie pána Bidena, že je prezidentom) prichádzajúca od pána Trumpa je trochu nepresvedčivá.

Bývalý prezident nedávno povedal, že koncom minulého roka mal stretnutie s prominentným americkým bielym nacionalistom Nickom Fuentesom v Mar-a-Lago, pretože údajne nevedel, kto bol pán Fuentes, keď chodil s rapperom Yvesom. Známy ako Kanye West pre svoje vlastné stretnutie s pánom Trumpom.

John Bowden17. januára 2023 01:15

1673914504

Analýza: Každá lož zneuctená prichádzajúci kongresman Jorge Santos bol niekedy obvinený z robenia

Môže byť ťažké sledovať zoznam údajných výmyslov, ktoré George Santos údajne povedal, priznal, že povedal, alebo protirečil, keď sa obratne otáča.

Ale netrápte sa: The Independent je tu a sledujeme celý zoznam lží, ako sa neustále rozrastá – čo do počtu, nielen pre pána Santosa, ale aj v čírej miere hanby. Bude slúžiť dva roky ako zástupca tretieho okresu v New Yorku, ale zostáva odhodlaný zastupovať celý klub republikánov.

Buďte informovaní o našom bežeckom zozname:

John Bowden17. januára 2023 00:15

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close