Technológie

Únik potvrdzuje 6GB RAM v iPhone 12 Pro Max!

Nie je žiadnym tajomstvom, že Apple nezverejňuje oficiálnu kapacitu pamäte RAM svojich mobilných zariadení. Oproti konkurencii sú zvyčajne oveľa nižšie. Tu je ale dobré poznamenať, že iOS funguje inak ako Android a iPhone nepotrebuje „veľa“ gigabajtov. iPhone 12 Pro Max sa bude stále zlepšovať.

iPhone 12 Pro Max, teda 6 GB RAM

Nových smartfónov sa dočkáme v októbri. Predstavia sa 4 samostatné verzie, pričom dva sa stávajú dostupnejšími a dva ďalšie „prémiové“. Základ ponuky by mal byť iPhone 12 (5,4 ″) a iPhone 12 Max (6,1 ″). Bude na vrchole iPhone 12 Pro (6,1 ″) a iPhone 12 Pro Max (6,7 ″).

V každom jednom zariadení nájdeme čip Apple A14 Bionic. Začiatkom týždňa sa nám predstavil v iPade Air 4. generácie. Výkon bude rovnaký, ale pamäť RAM nie. Väčšiu kapacitu dostanú iba špičkové verzie.

Špecifikácie iPhone 12 Pro Max (6,7 ″) boli objavené v softvérovom testovacom nástroji Antutu. Bude to vrchol ponuky. Podľa úniku sa môžeme tešiť 6 GB RAM podobne ako napríklad iPad Pro 2020.

Aj keď v teste nebola menšia verzia so 6,1 ″ displejom, v redakcii to predpokladáme medzigeneračná aktualizácia bude rovnaká. To sa, bohužiaľ, netýka základných prevedení.

Očakáva sa to viac dostupných modelov získa „iba“ 4 GB RAM podobne ako minuloročný iPhone 11. Na jednej strane je to samozrejme škoda. V roku 2020 znie takýto parameter takmer smiešne. Na druhej strane nám to neprekáža.

Veríme, že produkty budú vyladené tak, aby sme tento hardvérový „nedostatok“ vôbec nepociťovali. Zvyšok, Máte pocit, že váš iPhone 11 alebo iPhone 11 Pro trpí nízkou RAM? Absolútne nie po roku používania.

zdroj

READ  DLC Katana Zero Dev Free hovorí, že teraz je príliš veľké „Je to ako Katana 1.5

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close