Ekonomika

V4ATB vyzýva startupy, aby sa prihlásili do budapeštianskej epizódy a pozýva komunitu na online demo deň v Prahe.

The V4- Azerbajdžanský technický most (# V4ATB) – Primárny európsky program pre start-upy z Azerbajdžanu – napreduje. Prvých 10 azerbajdžanských startupov bude v roku 2023 súťažiť pred VC Insiders z EÚ, aby si zabezpečili svoje miesto v záverečnej fáze Baku Grande. Next Visegrad Regional Technopolis – Budapešť – vyhlási poslednú výzvu na podávanie žiadostí o nové azerbajdžanské Startup Challengers.

V stredu 25. mája predstaví 10 najlepších startupov z Azerbajdžanu, ktoré absolvovali pražský online boot camp, svoje podnikateľské nápady a environmentálne schopnosti Azerbajdžanu na druhom demo dni tohto celoeurópskeho projektu zameraného na vyzdvihnutie špičkových kaspických inovátorov. Projekt vytvára silné väzby medzi startupovými ekosystémami v Azerbajdžane, Poľsku, Slovensku, Českej republike a Maďarsku. 25. máj – Demo Day v Prahe – Skvelá príležitosť na networking nielen pre vybrané začínajúce podniky, ale pre všetkých miestnych obyvateľov high-tech podnikov v Azerbajdžane a EÚ. Demo sa môže zúčastniť každý po registrácii nižšie
Tento odkaz.

„Dúfame, že kombinácia azerbajdžanského dynamického start-up ekosystému a talentu talentovaných azerbajdžanských inovátorov s dobre zavedenými znalosťami o tom, ako úspešne začať v Čečensku a EÚ, bude motivovať naše okresy k rýchlej globalizácii ekonomiky.“ – Hovorí Maciej Sadowski, generálny riaditeľ Startup Hub Poland.

Biofactants, New Energy Source, CakCuk, DesTech, Keen Mask, Fushka, Hirelamp, İZZİ, Studylet, Voicedocs – týchto 10 programov je komplexným školením pražských tipov a trikov pre inovatívne podnikanie v Českej republike. Workshopy zabezpečujú medzinárodní experti napr. Zvyšovanie rizikového kapitálu,. Dôležitosť technickej jedinečnosti alebo školenia predaja je jedným z mála príkladov tém, ktoré by sme chceli v našom projekte vylepšiť „- hovorí Sofia Tropichevskaya, poľská komunitná manažérka, Startup Hub Polish. Top Leaders in the Budapest Chapter“ –
dodáva Drobychevskaja.

Ďalšia kapitola: Budapešť

Maďarsko je v podstate jednou z najvyspelejších krajín v regióne, čo sa týka počiatočného zrýchlenia. „My v CEU iLab sme radi, že môžeme otvárať dvere azerbajdžanským inovátorom v maďarskom high-tech a investičnom ekosystéme. Je to skvelé miesto na začatie obchodnej expanzie v iných častiach EÚ.“ Hovorí Andrea Cosma, riaditeľka Inovačného laboratória Stredoeurópskej univerzity.

READ  Slovensko posiela darovanie vakcíny vláde na Taiwan; Úrovne sa zvýšili

Medzinárodný fond Viscerat, založený v roku 2000, ako charakteristický znak spolupráce Viscerat pri podpore medziľudských vzťahov, umožnil zástupcom občianskej spoločnosti realizovať viac ako 6000 spoločných projektov v strednej Európe, vo Východnom partnerstve a na západnom Balkáne. Posilniť hnutie a spoluprácu medzi našimi študentmi, vedcami, vynálezcami, umelcami a miestnymi úradmi. Podpora inovácií a konektivity medzi mladými podnikateľmi a odborníkmi v regióne je tradičnou prioritou V4, ktorá je zahrnutá aj v pláne súčasného maďarského predsedníctva. Srdečne vítame všetkých účastníkov V4-Azerbajdžanského technologického mosta (# V4ATB). – Hovorí maďarský veľvyslanec v Azerbajdžane Victor Cederkeni.

„Starupy sú chrbtovou kosťou budúcnosti našej ekonomiky. IdealHub má víziu transformovať životy a vytvárať príležitosti pre mnohých z rôznych sociálnych prostredí. Partnerov, ktorí zdieľajú nápady a túžby. Zatiaľ majú startupy pred sebou dlhú cestu. Ale už čoskoro, v roku 2023, budeme mať tú česť a radosť zablahoželať víťazom. – Dural Karimli, zakladateľ inovačného a technologického centra IdealHub, podčiarkuje.

“Tieto dvere máme otvorené do 23. mája, takže ak by niekto vedel o ambicióznom zakladateľovi startupu, ktorý by chcel vedieť o tejto príležitosti a prihlásiť sa k nám, všetky informácie sú k dispozícii
startuphub.pl/V4-azerbaijan/“ – uzatvára Tropichevskaja.

Dôležité odkazy:

Dôležité odkazy:

O projekte: startuphub.pl/V4-azerbaijan/

Registračný formulár pre Startups Calling Budapest for Projects (Uzávierka 23. mája) Týmto odkazom.

Registračný formulár pre hostí rizikového kapitálu a firemných hostí z Azerbajdžanu do Brock Demo Day (25. mája, Brock 12:00, čiastočný úväzok 14:00) Tento odkaz

Dobrovoľné charitatívne organizácie, fondy rizikového kapitálu, start-up akcelerátory, inkubátory a univerzity sú vítané, aby sa pripojili k # organizátorovi V4ATB Startup Hub Poland ako komunitní partneri.
Tento odkaz
.

Projekt je spolufinancovaný vládami Československa, Maďarska, Poľska a Slovenska prostredníctvom grantov Viscerat Medzinárodného viscerálneho fondu. Účelom fondu je presadzovať myšlienky udržateľnej regionálnej spolupráce v strednej Európe.

READ  Volebná komisia dáva zelenú lotyšskému zariadeniu / článku na vymáhanie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close