šport

Vo virálnom klipe žena premení časť svojej záhrady na žabiacu oázu

Počas blokovania COVID-19 si ľudia vybrali zábavu, aby vyplnili svoj čas. Niektorí začali pripravovať kváskový chlieb, zatiaľ čo iní začali cvičiť v interiéri. Rozhodli sme sa, že zostaneme pri televízore a svoj čas budeme venovať sledovaniu celého hra o tróny Pokr. Teraz si však uvedomujeme, čo musel urobiť používateľ TikTok @marfskitchengarden Urobil to pred dva a pol rokom.

Našla malý, voľný pozemok na svojom dvore, o ktorom vedela, že by sa mu hodila malá renovácia. Jeho nápad sa zameral na pomoc miestnej divokej prírode a výsledkom bolo niečo magické. Pozri!

Pozri Pôvodný článok Ak chcete zobraziť vložené médiá.

Sakra! Nikdy sme nechceli minibazén na našom dvore viac ako teraz. Aký krásny a užitočný nápad Divoké zvieratá. Navyše sa zdá, že vytvorenie bazéna si nedalo veľa úsilia. Naplnila nádrž Piesok a skaly, pôvodné britské jazierkové rastliny, potom voda. Nevyžaduje čerpadlo ani elektrinu. Jediné, čo musela urobiť, bolo počkať, kým sa stane kúzlo.

Čoskoro žaby skočili do jej domáceho jazierka. Po dvoch rokoch našla v mini jazierku viac žiab, ako očakávala. A potom sa začal kolobeh života Malé žabky Začalo jej to rásť pred očami. Videli ste už niečo také krásne?!

Teraz už vieme, že nie každý si dokáže postaviť žabie jazierko v pohodlí vlastného dvora. (Bývame v byte.) Ale našťastie existujú domáce žaby, ktoré môžete vlastniť. Do úvahy sa berú nasledujúce Sedem najlepších žiab pre začiatočníkov – Pacman žabka (zdobená žaba rohatá), žabka rajčiaková, kunka ohnivá, rosnička biela, žabka vosková, rosnička červenooká a podmorská žaba trpasličí.

Hľadáte ďalšie aktualizácie PetHelpful? Nasleduj nás Sieťové svetlo Pre zábavnejšie videá. Alebo zdieľajte svoje vlastné rozkošné zvieratko Odosielanie videaA náš rekord newsletter Pre najnovšie aktualizácie a tipy pre domáce zvieratá.

Prečítajte si komentáre

READ  Bol zverejnený zoznam tímov, ktoré súťažia o titul majstrov sveta 2022

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close