Svet

Vydal Navaľnyj (z väzenia) „Putinov dom“ v Kelentziku

19. januára 2021 – 20:52

Na hrade s rozlohou 14 000 metrov štvorcových neďaleko Kelendžiku v Čiernom mori prezident údajne vytvoril bezletovú zónu: ide o maximálny príjem úplatku. Putinov úrad všetko popiera

z Irene Chow

Domorodý palác z Viac ako 14-tisíc metrov Maľby Na pobreží Čierneho mora, obklopený veľkými záhradami „Páči sa mi najlepších v Monaku 39-krát“. Toto, druhé Alexej Navaľnyj, Tajomstvo tajomstiev dnešného Ruska. Pretože tento druh Versace skutočne vlastní Vladimír Putin.

Nepriateľský princ Putin napáda vládu v súvislosti s vyšetrovaním vzhľadu a súčasného riadenia budovy, ktorá stála viac ako 1,1 miliardy eur a bola „podplatená“ prezidentovi. „Toto je bez preháňania najtajnejšia a najchránenejšia štruktúra v Rusku,“ píše Navaľnyj, ktorý vyšetrovaniu venoval celú lokalitu. palace.navalny.com. Na miesto sú zverejnené desiatky satelitných fotografií hradu, ktoré „s veľkým úsilím“ urobila súperova palica.

Navaľnyj popisuje vilu takto: „Toto nie je vidiecky dom, nie je to holandský dom, nie je to byt: je to celé mesto. Alebo radšej Kráľovstvo. Má nepojazdné ploty, prístav, vlastných strážcov, Kostol s vlastnou kontrolou prístupu nemôže lietať Dokonca aj hraničný priechod. Je to samostatný štát priamo v rámci Ruska. V tomto prípade existuje kráľ, ktorého nemožno nahradiť:

Foto z Palace.navalny.com

19. januára 2021 | 20:52

© Skontrolované

READ  VIDEO Mladý muž sa počas túry otriasol o život: Dramatické stretnutie s bombou, myslel som si, že som v pekle

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close