Technológie

Vydané Xbox Games with Gold na jún 2022

Microsoft oznamuje jún 2022 Gold Games s Aven Colony, Project Hires: Architect Edition, Super Meat Boy a Rascals.

Odhalené dňa Xbox WireOd 1. mája každý v Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate s Aven Colony a Super Meat Boy získa štyri hry s ponukami zlata.

Aven Colony je mestská hra pre jedného hráča odohrávajúca sa na mimozemskej planéte s názvom Aven Prime, v ktorej ľudstvo vytvára prvé mimozemské osídlenie ľudstva. Prvýkrát vydaný na PC, potom prerobený pre konzoly, Aven Prime potrebuje kŕmiť, napájať a vo všeobecnosti byť spokojný s prisťahovalcami aj uprostred bizarných podmienok a terénu.

Dostupné aj 1. júna, ale len do 15. júna na Super Meat Boy, čo je veľmi populárna mätúca platforma pre rýchly a návykový Kamble Loop. V našej recenzii IGN 9/10 to bolo prekvapujúce, pretože „Super Meat Boy je jedným z najlepších moderných operačných systémov. Je to otravné, otravné a ťažké, ale je to zábavné, vzrušujúce a veselé.“

Project Highrise: Architect’s Edition, dostupná koncom júna 16., je 2D simulačná hra na stavbu veží, ktorá hráčom ponúka úlohu postaviť revolučné mrakodrapy, ktoré obsahujú množstvo pohyblivých dielikov. Architect’s Edition obsahuje základnú hru a päť vylepšení a prinesie hru po celom svete do Las Vegas, Londýna, Miami a ďalších miest.

V našej recenzii našej základnej hry 7/10 je Project Hirez „povinnou správou SIM karty s robustnými nastaveniami, ale niektoré možnosti prispôsobenia poskytujú vizuálne príjemný zážitok,“ povedal IGN.

V neposlednom rade budú Raskulls dostupné v ten istý deň, ale len dva týždne do 30. júna. Táto logická hra z roku 2010 bola prvýkrát vydaná na Xbox 360 a obsahuje aj rozsiahlu kampaň pre jedného hráča s režimami pre viacerých hráčov. Hráči sa musia preniesť cez každú úroveň tak, že rozbijú prostredie a zakončia čo najefektívnejším spôsobom.

READ  Spojené štáty americké a 60 globálnych partnerov odhaľujú budúcnosť internetu

Uplatnite zlato pred opustením služby Xbox Games z mája 2022, ktorá zahŕňa Yoku’s Island Express, The Inner World – The Last Wind Monk, Hydro Thunder Hurricane a Viva Piñata: Party Animals.

Ryan Dinsdale je IGN na voľnej nohe, ktorý si pamätá občasné tweetovanie @thelastdinsdale. Celý deň by hovoril o Zaklínači.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close