Svet

12 chýb Zaručujeme, že ich uvidíme na jar na WNY

Jar je vo WNY úžasným obdobím roka. Počasie sa otepľuje, sneh sa topí a my sa pripravujeme na leto. Ale na jar … chyby prídu!

Toto je naozaj trpká chvíľa, keď to tu začína byť horúce. Máme lepšie počasie, čo znamená, že začíname vychádzať. A čím viac sme vonku, tým je pravdepodobnejšie, že narazíme na všetky ploštice známe ako dom západného New Yorku.

To by bola vec.

Len vtedy stratíme odvahu, keď prídu do nášho domova. A robia. Je to trápne, keď máte hostí a oni sa na vás pozerajú, aj keď nemáte hostí … môžu byť poriadnou bolesťou v krku.

Ľudia odišli až na koniec sveta, aby našli definitívny spôsob, ako odstrániť chyby zo svojich domovov. Existujú éterické oleje, chemikálie, ľudia zatvoria každú trhlinu a trhlinu, ktorú majú, chrobáky si stále nachádzajú cestu. Najímajú si profesionálnych torpédoborcov. Môžete sa pokúsiť nájsť ich hniezdo a sprej. Môžete ich zabiť, keď prídu, alebo si vytvoriť domácu pascu, ktorú nájdete na internete. Nájdu si inú cestu.

Otázkou je, koľko z nich je skutočne nebezpečné mať vo vašej domácnosti a koľko otravných? Na koľkých z nich vám skutočne záleží?

Toto je zoznam niektorých najbežnejších chýb, ktoré môžeme nájsť v domácnostiach v západnom New Yorku. Niektoré z nich sú zlé … iné sú len bolesťou krku. Ako s nimi naložíte, necháme na vás…

12 chýb Zaručujeme, že ich uvidíme na jar na WNY

Poradie: Je tu 63 brilantných plemien psov

Pozrite: Tu sú domáce zvieratá, ktoré sú zakázané v každom štáte

Niektoré organizácie, vrátane The Humane Society of America, obhajujú federálnu, štandardizovanú legislatívu zakazujúcu chov veľkých mačiek, medveďov, zvierat a veľkých jedovatých hadov ako domácich miláčikov, keďže kontrola exotických zvierat je ponechaná na štáty.

Čítajte ďalej a zistite, ktoré domáce zvieratá sú zakázané vo vašom domovskom štáte a v celej krajine.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close