Zábava

Ako sa pozerať na streamovanie „Potom, čo padneme“ zadarmo online – filmový denne

Film Netflix !!! Tu je návod na všetko, čo o tom potrebujete vedieť Potom, čo sme spadli Kde môžete bezplatne sledovať streamované vydanie a celý film online. Je monitorovaný Potom, čo sme spadli Zadarmo online na Disney Plus, HBO Max, Netflix, Hulu, Prime? Nie, ale máme skutočnú možnosť / službu streamovania. Nasledujú podrobnosti o bezplatnom sledovaní filmov počas celého roka.

O známej franšíze „After“, potom o treťom dome, sa hovorí opäť potom, ako padneme. Romantická dráma uzrela svetlo sveta skôr v USA a očakáva sa, že v najbližších dňoch padne na stránky OTT ako Netflix a Amazon Prime Video.

Teraz sa pozrite: Film „After We Fall“ (2021) online!

Je nedostatočné tvrdiť, že už tak komplikovaný vzťah medzi Tessou (Josephine Longford) a Hartinom (Hero Phineas Tiffin) sa po našom páde skomplikoval. V každom prípade chcú fanúšikovia zachytiť tretí film svojej milovanej romantickej filmovej série online alebo v divadlách.

Ďalšia zaparená, mätúca epizóda medzi Tessou (Josephine Longford) a Hortin (Hero Phineas Tiffin) Dorit. Ak vás zaujíma, kam prúdiť po páde, ste na správnom mieste.

Kedy bol uvedený do kín potom, čo sme padli?

V mnohých európskych krajinách sa začína uvádzať od 1. septembra 2021 po otvorení v kinách po celom svete v rôznych dátumoch. Tu je úplný zoznam dátumov zverejnených po páde:

1. september – Taliansko, Švédsko a Poľsko

2. september – Bosna a Hercegovina, Česká republika, Nemecko, Dánsko, Grécko, Chorvátsko, Kazachstan, Čierna Hora, Severné Macedónsko, Holandsko, Srbsko, Rusko, Slovinsko, Slovensko a Ukrajina

3. september – Španielsko, Nórsko, Rumunsko a Južná Afrika

9. september – Austrália, Nový Zéland a Maďarsko

10. september – Kanada

30. september – USA

Premiéra filmu v Južnej Kórei sa očakáva 13. októbra 2021.

READ  Veľké tajomstvo Karla Gotta je na svete: V posledných chvíľach dal prednosť svojej dcére, až teraz vyplával na povrch jeho ďalší plán

Okrem uvedenia v kinách sa očakávalo, že film bude uvedený aj na dvoch špeciálnych podujatiach v USA. Jedna akcia sa konala 30. septembra 2021 a druhá udalosť sa uskutoční 4. októbra o 19.00 h v obmedzenom počte divadiel.

Ako sledovať film „Potom, čo padneme“ 2021

Popoludňajšia knižná séria Anny Toddovej sa dostala na veľkú obrazovku. Nech sa páči, streamujeme na Netflixe po pripojení a po ňom. Teraz, 30. septembra 2021, prichádzame po jeseni do divadiel. Fanúšikovia (a ďalší zanietení diváci) chcú vedieť, ako sa pozeráme po jeseni

Niektorí kritici obvinili After Movies z oslavovania toxického vzťahu medzi Tessou a Hartom. Napriek tomu je veľa divadiel stále smädných.

Potom, čo padneme, musíme vidieť, kde sme

Pokiaľ ide o september 2021, uvedieme ho výlučne v divadlách Fell. Správne, ak chcete vidieť film s druhým jedom, musíte ísť do divadla a pozrieť si ho.

Teraz sa pozrite: Potom, čo sme upustili od online streamovania zadarmo

Na základe dátumu uvedenia filmu Let There Be Carnage dostanú fanúšikovia vo Veľkej Británii film 30. septembra, pričom väčšina Európy ho bude sledovať v najbližších dňoch. Americkí fanúšikovia sa môžu pozerať na to, ako padáme

Potom, čo sme padli na Netflix?

Pravdepodobne! Niekoľko mesiacov po uvedení v kinách máme veľkú šancu pristáť na Netflixe po páde, potom potom, čo sa pripojíme

Pre porovnanie: Po uvedení do kín 12. apríla 2019 pristál na Streamer v októbri 2019. Medzitým, keď sme sa pripojili, bolo súčasne uvedené do kín a na VOD 23. októbra 2020 (kvôli epidémii) a 22. decembra 2020 sa stalo hitom Netflixu.

Potom, čo sme narazili do HBO MAX?

Nie Film Metro-Goldwin-Mayer, Ian Productions po tom, ako padneme, nie je filmom Warner Bros., takže po uvedení v kinách nebude streamovaný na HBO Max. Aj keď je HBO Max – vlastnená spoločnosťou Warner Media – streamingovým domovom filmov Warner Bros.

READ  Ryan Reynolds odpovedá Betty White

Potom, čo sme spadli do Amazon Prime?

„Offer We Fell“ doteraz neprenášalo videá Amazon Prime, ale v budúcnosti bude pravdepodobne k dispozícii na požiadanie. Prvý obrázok si môžete kúpiť alebo požičať tu. Členovia vlády, ktorí hľadajú podobné obrázky, môžu alternatívne sledovať film „Čas“, ktorý je ďalším dokumentom.

Potom, čo sme padli v Hulu?

Film „After We Fallen“ momentálne nie je k dispozícii na streamovanie na Hulu. Návštevníci, ktorí hľadajú podobné biologické vlastnosti, sa však môžu pokúsiť pozrieť na „Crawl“, „Dustwalker“ a „Sea Fever“. Všetci majú množstvo smrteľných príšer, ktoré vás určite nadchnú / vystrašia.

Môžem sledovať ďalšie filmy v streame?

Áno! K dispozícii po a potom, čo sa pripojíme k streamovaniu na Netflixe.

Potom, čo padneme: obsadenie, postavy, doba behu a vzor

Herci a postavy

V treťom filme majiteľa filmu „After“ je obsadenie, ktoré zahŕňa nasledujúcich hercov:

 • Josephine Longford Zobrazuje Tessa Youngová
 • Hrdina Phineas Tiffin Zobrazuje Hardin Scott
 • Louis Lombard Zobrazuje Trish Daniels
 • Rob Estes Zobrazuje Ken Scott
 • Ariel Kebel Zobrazuje Kimberly (Nahrádza anténny kábel)
 • Príležitosť Bertomo Zobrazuje Londýnsky Gibson (Výmena Shane Paula McKeeho)
 • Francis Turner Zobrazuje Karen Scottová (Karima nahradí Westbrooka)
 • Guyana Madeira Zobrazuje Nora
 • Carter Jenkins Zobrazuje Robert
 • Mira Sorvino Zobrazuje Carol Youngová (Mira nahradí Sorvina)
 • Stephen Moyer Zobrazuje Christian Vance (Výmena Charlieho Webera)

Beh programu

Potom, čo sme spadli Jedna hodina trvá 39 minút (99 minút).

Kinematografia „Potom, čo sme padli“

Kinematografia je ohromujúca nádhernými scénami v Londýne a scénami v Bulharsku, kde natočili časť filmu. Scenéria a nádherná krajina pridali na nádhernom štýle filmu a Castil London to určite zdôraznil tým, že v celom filme udával jasný tón.

Príbehovo, zameranie sa na vzdelávanie Hartina a Tessy dodalo pocit bezprecedentného realizmu. Vidieť ich, ako interagujú s vysokou školou a ich kurzmi a budúcnosťami, ju robí nielen dôveryhodnejšou, ale aj relevantnou v celom našom živote.

READ  Šokovaná Kalisová: Ľudia ju zrazu VYHREJÚ ... Neuveríte, na čo!

Film sa skončil emocionálne, ako začal, a prosili sme Tessu a Hardina, pričom bola škoda, že sa séria skončila tak pomaly. Možno film „After We Fallen“ nebol dokonalý, ale poskytol nám príbeh lásky, ktorý sme chceli, a skutočnosť, že Tess a Hardin vyrastali s tým, že sa navzájom milujú, je najlepšou a najsilnejšou hybnou silou týchto filmov.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close