Technológie

Aktualizácia Xenoblade Chronicles 3 je teraz k dispozícii, tu sú úplné poznámky o oprave

Obrázok: Nintendo / Monolith Soft

Monolith Softs Xenoblade Chronicles 3 Hra sa dočkala prvej aktualizácie od jej uvedenia v júli! Nintendo dnes zverejnilo poznámky k opravám na svojej japonskej stránke (vďaka Dokonale Nintendo preložiť!) a verzia 1.1.1 opravuje veľa chýb v hre.

Mnohé z opráv v tomto patchi súvisia so zvyčajnou chybou „rôzne opravy“ alebo s ukončením stretov s nepriateľmi v dôsledku zmeny rýchlosti vypadávania položiek potrebných pre karty Galectopedia, takže dúfajme, že niektoré opravia. Táto rozľahlá harfa.

Tu sú úplné poznámky k patchu Nintendo:

Ver. 1.1.1 – 7. septembra 2022

– Zmenilo sa správanie Berylwing Ryuho tak, že ho nemožno poraziť, ak sa počas postupu príbehu nachádza v nedosiahnuteľnej oblasti.
– Opravený problém, kedy sa prvá bitka „Shadow of Enmity“ v úlohe Teach’s Ascension Quest neskončila.
– Opravený problém s úlohou „The Illusion Returns“, kedy sa bitka proti Tajomným jazdcom neskončila.
– Opravený problém, kedy nebolo možné získať predmety Gogol Vuaga a Gogol Dalm potrebné pre niektoré karty Collectopedia.
– Opravený problém, kedy sa účinky iných jedál ako Varená špongiová špongia a Kerfluffled Torpedo Wrap nepoužívali správne.
– Opravený problém, kedy sa tlačidlo Talent Art nezobrazovalo a bránilo hráčom stlačiť ho v určitých situáciách. Ak ste sa s týmto problémom už stretli, môžete ho vyriešiť načítaním uložených údajov po aktualizácii hry.
– Opravený problém, kedy sa slovo „Verkaufen“ v ponuke obchodu prekrývalo s textom vedľa neho, keď je nastavené na nemčinu.
– Boli opravené rôzne problémy s cieľom zlepšiť zážitok z hry.

V ďalších správach o Xenoblade včera herec Harry McEntire – ktorý poskytuje anglický hlas hlavnej postave Noaha – poďakoval fanúšikom za ich lásku a podporu od vydania Xenoblade Chronicles 3.

Stretli ste sa s niektorým z týchto problémov? Ako sa vám páči hra Xenoblade Chronicles 3? Máš pre nás niečo? pusti

READ  Trojica súrodencov, ktorí darovali tisíce notebookov, bola požiadaná o pomoc pri návrate domov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close