Zábava

Bagarová a jej dcéra bojujú proti covidom! Stav malého Rumieho sa zhoršil!

Pred pár dňami zverejnila Monika nepríjemnú správu, ktorú medzi celebritami vídať čoraz častejšie – “Som pozitívny na koronavírusV tom čase opísala príznaky covid-19 iba ako mierne, písala hlavne o veľkej únave a bolestiach hlavy. Iba malá Ruminka „Sem-tam kašľalaSituácia sa však mení, nie správnym smerom.

Okrem rozkošných fotografií s dcérou a dokonca aj videa, kde sa predvádza v jednom krajšom outfite ako inom, priznala instastoriesže priebeh choroby však nie je úplne idylický. Namiesto toho, aby príznaky zmizli, sa pridali ďalšie, veľmi nepríjemné.

Vypočujte si jednu z Monikiných piesní:

“Dnes prišla teplota a zima. Ale zvládame to, myslím si, pozitívne, že počúvame krásnu hudbu, Ruminka sa stále usmieva a často odpočíva so svojou matkou.”, “Monika, pozitívne naladená matka, opísala zmenu zdravotného stavu svojej dcéry. Možno aj preto sú jej slová prekvapivo zľahčujúce: „Je to pre nás chrípka. Každý deň to robíme lepšie a to je dôležité„.

Napriek svojej chorobe sa malá Ruminka stále baví:

Keď Monika píše „všetci“, nemyslí tým iba seba a Rumiu, ale aj jej rodičov. Robia Monikinu spoločnosť namiesto Makhmudu, ktorý je momentálne v Las Vegas. Všetci sú spolu v karanténe, pretože pozitívny test mali aj starí rodičia Ruminky. „Dedko nám robí vitamínové bomby a babka tie najlepšie polievky,“ speváčka napísala o tom, ako to momentálne u nich doma funguje.Zdroj: Instagram / MB

Pre všetkých fanúšikov má jeden zásadný odkaz: „Prosím, ľudia, nebojte sa a majte pozitívnu náladu, je to dôležité pre vašu psychiku všeobecne, takže všetko zvláda lepšie “. V tom môžete s Monikou iba súhlasiť, snáď sa tento recept v jej rodine uskutoční čo najskôr.

READ  Hviezda seriálu Van Helsing, Tricia Helfer, tvrdí, že v sezóne 5 je Dracula skutočne nevinná Zábava

Zdroj: instagram / topstar.sk

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close