Svet

Britské Panenské ostrovy uzatvárajú zmluvy s FCCA na zvýšenie počtu plavieb

Florida-Caribbean Cruise Association (FCCA) podpísala dohodu s vládou Britských Panenských ostrovov o zvýšení počtu výletných liniek a vytvorení nových možností výletných plavieb. Členské linky FCCA predstavujú viac ako 90 percent celosvetovej kapacity plavieb.

V rámci dohody bude FCCA „smerovať vládu Britských Panenských ostrovov k zlepšeniu ich produktov a zvýšeniu počtu výletov,“ uviedli úradníci v pondelok vo vyhlásení.

Reklama

Dohoda pomôže „poskytnúť nové skúsenosti lodným spoločnostiam a spolupracovať s miestnym súkromným sektorom s cieľom maximalizovať všetky príležitosti“.

Tiež Cruise Line & Cruise Ship

Programy strategického partnerstva zahŕňajú iniciatívy na premenu hostí na výletných plavbách na pozemných návštevníkov s prenocovaním, rozvoj letných výletných trás, zapojenie cestovných konzultantov a „vytvorenie spotrebiteľského dopytu a [develop] Cieľová služba potrebuje odhad [to] Popíšte silné stránky, príležitosti a potreby.

Okrem toho výbory FCCA pre riadenie lodí, vrátane podvýborov zameraných na zamestnanosť a obstarávanie, naplánujú „sériu stretnutí a návštev na mieste zameraných na ciele Britských Panenských ostrovov,“ uviedli úradníci.

„Táto spolupráca rozšíri dosah našej výletnej linky a zlepší a zlepší služby a produkty, ktoré ponúkame našim hosťom na výletných plavbách,“ povedal Kye Rymer, minister komunikácie a práce Britských Panenských ostrovov.

Rymer povedal, že dohoda „vytvorí viac príležitostí pre obyvateľov Panenských ostrovov v tomto sektore“. Predstavitelia Britských Panenských ostrovov budú mať tiež prístup k výkonnému výboru FCCA, ktorý zahŕňa členskú hodnosť FCCA a vyššie.

Dohoda FCCA o Britských Panenských ostrovoch nasleduje po podobnej dohode, ktorú organizácia uzavrela s Americkými Panenskými ostrovmi vo februári.

„Britské Panenské ostrovy sú dlhodobým partnerom tohto odvetvia a som rád, že táto dohoda predstavuje pokrok v toľkých životoch a živobytiach,“ povedal Mickey Arison, predseda FCCA a Carnival Corporation & plc. „Táto nová dohoda demonštruje dynamiku spolupráce FCCA a destinácií na maximalizácii výhod cestovného ruchu.“

READ  Slávny pretekár zbalil Čecha a potom ... Trapaaas!

Podľa správy od Business Research and Economic Consultants, cestovný ruch na Britských Panenských ostrovoch vygeneroval počas plavebnej sezóny 2017/2018 výdavky vo výške 12,6 milióna USD a príjem zo mzdy zamestnancov vo výške 4,3 milióna USD.

zmluva“[assist] Súkromný sektor bude podporovať zamestnanosť, povzbudzovať výletné lode k nákupu miestnych produktov a pomáhať miestnym obyvateľom prosperovať z ekonomického vplyvu, ktorý toto odvetvie prináša,“ povedala prezidentka FCCA Michele Paige.


Ak chcete získať najnovšie cestovateľské správy, aktualizácie a ponuky, prihláste sa na odber Denný spravodaj TravelPulse.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close