Technológie

Business Technology Solutions | Forvis

Využite technológiu ako strategickú výhodu.

Business Technology Solutions Forvis Poskytuje analýzu, návrh, implementáciu, vývoj, školenia a podporné služby platformy pre plánovanie podnikových zdrojov (ERP) a riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM). Pomáhame organizáciám definovať a realizovať ich cesty digitálnej transformácie.

Čo je ERP?

Plánovanie podnikových zdrojov (ERP) je typ softvéru, ktorý používajú spoločnosti na riadenie funkcií, ako je účtovníctvo, obstarávanie, projektové riadenie, riadenie rizík a dodržiavanie predpisov, operácie dodávateľského reťazca a riadenie zdrojov. Technológia ERP zefektívňuje každodenné pracovné procesy, podporuje integritu údajov a dodržiavanie predpisov a pomáha rastúcim podnikom škálovať.

Čo je CRM?

Softvér na riadenie vzťahov so zákazníkmi (CRM) je navrhnutý tak, aby pomohol spoločnostiam zlepšiť spôsob, akým obchodné a marketingové tímy komunikujú a obchodujú so súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi. Zaoberá sa riadením komunikácie a predaja, monitoruje predajné a marketingové aktivity a zobrazuje vzťahy so zákazníkmi. Táto technológia vám umožňuje ukladať informácie o zákazníkoch a potenciálnych zákazníkoch a potenciálnych zákazníkoch, identifikovať príležitosti predaja, zaznamenávať problémy so službami, spravovať marketingové kampane a zapojiť sa do analýzy.

READ  Náhodné: Perfektná grafika Pokémonov nie je ex ... oh

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close