Cristiano Ronaldo strelil dva góly s čerstvou oslavou proti Luxembursku

Will Palmer/Allstar/Getty Images

Ronaldo oslavuje svoj prvý gól proti Luxembursku.

CNN

Cristiano Ronaldo Portugalsko dvakrát zdolalo Luxembursko 6:0, čo znamenalo svoj prvý gól s obnovenou oslavou.

Po inkasovaní hlavičky Nuna Mendesa z tesnej blízkosti sa Ronaldo rútil k rohovej zástavke, aby predviedol svoj ikonický výkon. Oslava „Chiu“. – Prienik do vzduchu pred pristátím v silovom postoji.

Ale tentoraz ukončil svoju rutinu strieľania gólov predstieraním spánku, čím odhalil svoj zvyk spať niekoľkokrát denne.

Poskytol Ronaldo Pohľad na novú oslavu Po minuloročnom skórovaní Manchestru United proti Evertonu a jeho bývalému klubu tento 38-ročný hráč povedal, že jeho poloha v spánku bola pre jeho spoluhráčov zábavná.

Jeho nedeľňajší gól v prvom polčase Portugalska zvýšil Ronaldovu bilanciu na 122 v 198 zápasoch. Rekord v medzinárodných vystúpeniach Pred tromi dňami proti Lichtenštajnsku.

Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

Ronaldo strelil svoj 121. a 122. reprezentačný gól za Portugalsko proti Luxembursku.

Medzi gólmi Ronalda, hlavičkami Jono Félixa a Bernarda Silvu viedli Portugalsko po polčase proti Luxembursku 4:0.

Ďalšia hlavička Odavia a pekné zakončenie Rafaela Liaa, ktorý videl svoj trest uložený o tri minúty skôr, dokončili postup, čo znamená, že Portugalsko strelilo vo svojich prvých dvoch kvalifikáciách o postup na Euro 2024 už 10 gólov.

V ostatných zápasoch J-skupiny Island zdolal Lichtenštajnsko 7:0 – čo je najväčšia výhra tímu v oficiálnom zápase – a Slovensko zdolalo Bosnu a Hercegovinu 2:0.