Technológie

Ďalšie informácie o spoločnosti Mafia: Definitívne vydanie: Tvorcovia predstavujú „klasický problém“.

Toto zodpovedalo niekoľko otázok.

Len sa mi veľmi uľavilo. Vyzerá to, že tvorcovia Mafie: Definitívne vydanie skutočne vydrží každý. Poteší tak hráčov zo starej školy, ako aj tých mladších. Doteraz sme vedeli veľa informácií o pripravovanom remake, ale jedna z tých dôležitých otázok sa stále objavila vo vzduchu. Ako sa bude hrať Mafia: Definitive Edition? Mnoho fanúšikov sa obávalo, že moderné prvky hry spôsobia toľko škody, že jednoducho stratia svoje pôvodné kúzlo. Hra bude tiež obsahovať niekoľko herných režimov, ktoré vám uľahčia hru. Mali by zahŕňať možnosti nastavenia zamerania pomoci, nastavenia kontroly vozidiel alebo policajnej činnosti.

Hry hangáru 13 sa chcú vyhnúť nežiadúcemu účinku, ktorý by spôsobil stratu pôvodného herného zážitku. Zaviedli preto režim „klasickej ťažkosti“, Vďaka tomu sa k prepracovanej mafii vráti veľa malých, ale kľúčových detailov. Tvorcovia blogu však tiež zdôrazňujú, že niektoré prvky, ktoré boli príliš frustrujúce, budú doladené. Napríklad legendárna milovaná a nenávidená závodná misia Fair Play.

Tu je zhrnutie všetkých kľúčových vlastností klasickej obtiažnosti:

  • Obnovenie zbraní – po opätovnom naložení zbrane v klasickej ťažkosti nebudete mať (presne tak, ako to bolo pôvodne) zostávajúce munície v zásobníku, ale stratíte ich.
  • Polícia bude pozornejšia a pokutuje aj tie najmenšie priestupky.
  • Indikátor, ktorý zobrazuje GPS navigáciu na ceste, zhasne.
  • Súpravy prvej pomoci oživia menej zdravia. Automaticky sa doplní iba 20%, takže tu bude automatická regenerácia zdravia.
  • Nepriatelia budú tvrdší, spôsobia viac škôd a lepšie sa vyhnúť útokom
  • Režim riadenia vozidla ponúka režim simulácia

Tvorcovia ďalej dodávajú, že aj keď sa klasická náročnosť priblíži pôvodnému zážitku z hry, nebude tak nemilosrdná, ako pôvodná hra bola v niektorých okamihoch, a tieto veci (napríklad spomínaná rasa) budú optimalizované. Táto skúsenosť však stále predstavuje výzvu, ktorá evokuje staré dobré časy. A nakoniec, je to tak, že ak sa budete držať klasickej náročnosti celej hry, získate trofej za toto predstavenie. Ale nemusíme sa sťažovať neskôr, pretože nás varovali!

READ  Vízia: Atómová energia musí byť v európskych snoch o čistej energii: Perspektívy

V klasickom režime obtiažnosti bolo naším cieľom ponúknuť možnosť zahrať si hru, ktorej ponižovanie bude veľkým úspechom a zároveň rozdrví niektoré prvky, ktoré by mohli byť frustrujúce. Dobrým príkladom je preteky v misii Fair Play: Naším cieľom vo všetkých predvolbách obtiažnosti je ponúknuť o niečo menej náročnú hru ako pôvodná hra, pretože tu je veľa hráčov uviaznutých a schopných úspešne dokončiť preteky. V režime klasických ťažkostí je úspešné riadenie závodu stále veľmi náročné, ale s dostatočnou trpezlivosťou a dosiahnuteľným tréningom.

Prakash Choraria, Hangar 13 hier

Zdroj: mafiagame.com

Páči sa vám tento článok? Zdieľaj to!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close