šport

EURO 2020: Milan Škriniar sa pripojil k národnému tímu

dnes 14:20
|

Milan Škriniar z Interu Miláno sa v pondelok podľa plánu pripojil k slovenskej futbalovej reprezentácii v Senci na obed.

Liverpool chce Milana Škrinara

Prečítajte si tiež

Liverpool má údajne záujem o Milana Škriniara, ktorý by nahradil zraneného Virgila …

Spolu s ďalšími hráčmi Stanislavom Lobotkom, Ľubomírom Šatkom či Dávidom Hanckom absolvovali testy na koronavírusy ihneď po príchode do národného tímu. Podvečer absolvoval Škriniar pravidelnú tréningovú jednotku v NTC.

Talianske médiá pôvodne v nedeľu napísali, že sledovačovi Interu zabránili v cestovaní miestne zdravotné úrady v rámci obmedzení v boji proti pandémii koronavírusov. Informácie, ktoré prekvapili vedenie národného tímu, sa nakoniec nepotvrdili.

„Nevšimol som si to, hneď po našom zápase s Atalantou som sa rozprával s vedúcim. Povedal mi, že to nebol problém, všetci naši chalani išli do svojich národných tímov. Neviem, odkiaľ tieto informácie pochádzajú,“ O ničom som nevedel. Na stretnutie som nešiel, “ uviedol Škriniar na oficiálnej webovej stránke Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Dvadsaťpäťročný obranca sa v nedeľu vrátil do mužstva „Nerazzurri“ pri ligovej remíze s Atalantou Bergamo (1: 1) po vylúčení z októbrového asociačného obdobia a troch kôl série A pozitívnym testom na COVID-19: „Trénoval som aj vtedy, keď som bol zavretý doma. Potom som začal s tímom pomaly trénovať, prvý zápas som hral cez víkend po tom, ako som sa dostal z koruny. Určite chcem hrať a pomôcť tímu.“

Slováci majú pred sebou zápas roka, vo finále žrebovania ME 2020 nastúpia vo štvrtok 12. novembra v Belfaste proti Severnému Írsku. „Myslím si, že to bude niečo ako zápas s Írmi. Bude to ostrovný, bojovný futbal, tréner nás určite oveľa viac priblíži súperovi a ukáže nám jeho silné a slabé stránky.“ dodal Škriniar. Následne čakajú obvinenia Ligy národov proti Škótsku (15. novembra v Trnave) a Českej republike (18. novembra v Plzni) na obvinenia Štefana Tarkoviča.

READ  Rekapitulácia zápasu Slovensko - Španielsko

Stavte na náš pokrok v Nike. Niké vracia vklady až do výšky 20 EUR na hráča

Slovenskú futbalovú reprezentáciu čaká zápas roka. Postúpi Slovensko na futbalové majstrovstvá Európy? Hádajte, čo v Nike. Vyberte si stávku na tikete „Postup na majstrovstvách Európy po zápase 12.11.2020, tip Slovensko“, ktoré nájdete v ponuke kurzov pod číslom 3342. Ak Slováci postúpia, zažijete dvojnásobnú radosť. Oslávite postup „sokolov“ na EURO a zároveň sa budete tešiť z peknej výhry. Ak to však nefunguje, v Nike nestratíte. Niké vráti 100 percent z prestávky až do výšky 20 EUR na hráča!

TÚTO PONUKU NEMUSÍTE ODMIETAŤ. TIPUJTE SVOJU NAŠU A ÚPLNE FANDI! O AKCII NÁJDETE VIAC INFO VY!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close