Technológie

Expert MW3 odhaľuje, prečo je strelnica lož

Ryan LeMay

Iceman Isaac prezradil, prečo strelnica nie je presným vyjadrením toho, aká dobrá je záťaž. Našťastie existuje jednoduchá oprava.

Bez podrobných štatistík zbraní v Modern Warfare 2 sa hráči primárne spoliehali na sprievodcov načítaním alebo webové stránky so štatistikami. Sim.G.G Alebo TrueGameData. Vojaci si môžu osvojiť svoje zbrane len tak, že ich otestujú na figurínach na strelnici. Nepomohlo ani to, že poznámky o patchi vylúčili špecifické zbraňové buffy a nerfy.

Článok pokračuje po reklame

Napríklad upgrade zo 6. sezóny MW2 „zmenšil poškodenie hornej časti trupu“ pre plátno Lachman. Pozeráte sa na MW3 a aktualizácia dňa 1 zvýšila maximálny rozsah poškodenia MTZ-556 z 23 na 27 metrov. Modern Warfare 3 tiež poskytuje podrobné štatistiky zbraní, takže hráči môžu presne vedieť, čo každé príslušenstvo so zbraňou robí.

Hoci hráči majú konečne prístup k úplným štatistikám zbraní a podrobným poznámkam o opravách, dostrel Modern Warfare 3 môže byť frustrujúci, ak sa nepoužíva správne.

Článok pokračuje po reklame

Activision

Modern Warfare 3 Expert odhaľuje chybu na strelnici

MW3 zvyšuje základné zdravie pre viacerých hráčov zo 100 na 150. Mať zdravie 150 pre roboty na strelnici dáva zmysel. však, Ľadový muž Izák Boti stále používajú 100 základných zdraví, ktoré sme mali z Modern Warfare 2.

YouTuber pokračoval: „Takže keď vstúpite a začnete pražiť týchto robotov, je to ako wow, tieto lúče zbraní. Potom to idete použiť a je to úplne iné.

IceManIsaac podporil svoje tvrdenie postavením nákladu DM56

Článok pokračuje po reklame

Testovanie odhalilo, že roboty majú 100 zdraví v MW3. Našťastie existuje jednoduchá oprava, vďaka ktorej budú roboti používať presné hodnoty poškodenia.

Tu je podrobný návod, ako zmeniť falošné zdravie na 150.

  • Pauza pri streľbe na diaľku
  • Vyberte nastavenia figuríny
  • Potom vyberte 1 paletu

Takže pred testovaním novej záťaže na strelnici postupujte podľa týchto jednoduchých krokov. Pozrite si aj zvyšok nášho pokrytia MW3.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close