Zábava

‚Friends‘ dáva fanúšikom šancu dohnať herecké obsadenie v ich špeciálnom stretnutí

LOS ANGELES (Reuters) – Obsadenie úspešnej televíznej komédie „Priatelia“ v utorok ponúklo šiestim fanúšikom možnosť pripojiť sa k nim na ich nadchádzajúcom stretnutí o stretnutí, v rámci ktorého sa získajú finančné prostriedky pre tých, ktorých pandémia koronavírusu najviac zasiahla.

„Where you meet all the cast of friends“ je najnovší príspevok celebrít v #AllInChallenge, ktorý sa začal v USA s cieľom získať peniaze na nakŕmenie Američanov najviac ohrozených pandémiou.

Hviezdy Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, David Schwimmer, Matt LeBlanc a Matthew Perry vyhlásili súťaž na svojich platformách sociálnych médií.

„Buďte naším osobným hosťom v publiku na našom stretnutí @HBOMAX, keď si spomíname na show a oslavujeme všetku zábavu, ktorú sme zažili… plus plný zážitok VIP priateľov na turné Warner Bros. Studio,“ napísala Aniston.

„Dúfame, že to prinesie trochu radosti a bude sa na čo tešiť,“ dodal.

V stávke bude káva s obsadením v televízii Central Perk v Los Angeles v termíne, ktorý sa určí.

Veľmi očakávaný špeciál stretnutia „Priatelia“ bol ohlásený vo februári na novej streamovacej službe HBO, HBO Max. Natáčanie sa však oneskorilo kvôli prepuknutiu koronavírusu, ktorý mesiac predtým zastavil všetku televíznu a filmovú produkciu.

Úspešná komediálna séria skončila v roku 2004, no na streamovacích platformách našla nový život. HBO Max sa spustí 27. mája, informovali predstavitelia v utorok, ale stretnutie priateľov nie je medzi predstaveniami dostupnými pri spustení.

#AllInChallenge, ktorý ponúka jedinečné zážitky s takými ako Justin Bieber, Leonardo DiCaprio a rozohrávač NFL Tom Brady, vyzbieral viac ako 14 miliónov dolárov na potravinové charitatívne organizácie.

Hlásenie Jill Sergeant; Strih Dan Krebler

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close