Svet

Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer predpovedá, že „sa môžeme vrátiť do normálneho života“ do roka, a to aj pri nových variantoch vírusu koróny.

29. augusta 2021 zdravotnícky pracovník podáva očkovaciu látku Pfizer v zdravotníckom stredisku Glitz v Beit Hanina, palestínskom území vo východnom Jeruzaleme prepojenom s Izraelom. Ahmed Karabli / AFP / Getty Images

  • V nedeľu generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer uviedol, že epidémia Govt-19 do budúceho roka ustúpi, čo jej umožní vrátiť sa do normálneho života.

  • Vírus Govt-19 sa podľa neho neustále vyvíja a potrebuje každoročné očkovanie.

  • Jeho komentáre sú podobné tým, ktoré minulý týždeň povedal generálny riaditeľ Moderny Stephen Boncel.

  • Pozrite si ďalšie príbehy na obchodnej stránke Insider.

Generálny riaditeľ spoločnosti Pfizer Albert Powerla v nedeľu uviedol, že zatiaľ čo nové varianty Covit-19 budú pravdepodobne naďalej vznikať na celom svete, dúfa, že sa život v priebehu budúceho roka vráti do normálu.

„Myslím si, že do roka sa môžeme vrátiť do normálneho života,“ povedal Powerla, keď „tento týždeň“ vystúpil v televízii ABC News. „Nemyslím si, že to znamená, že variácie nebudú pokračovať. Nemyslím si, že to znamená, že môžeme žiť svoj život bez očkovania.“

Powellove komentáre Riaditeľ Moderny Stephen Pancel to zopakoval minulý týždeňKto predpovedal, že epidémia sa skončí „o rok“.

„Ak sa pozriete na rozšírenie kapacity priemyselnej výroby za posledných šesť mesiacov, do polovice budúceho roka by ich malo byť k dispozícii dostatok, aby mohli byť všetci na tejto planéte očkovaní,“ povedal Pancel pre švajčiarske noviny Neue Zürcher Zeitung. Informovala o tom vo štvrtok agentúra Reuters.

Ľudia, ktorí nie sú očkovaní, sa „očkujú prirodzene“, povedal Pancel, pretože variant delta je taký nákazlivý.

„Tak sa dostaneme do situácie, ako je chrípka. Môžete sa dať zaočkovať a mať dobrú zimu. Alebo to neurobíte a hrozí vám, že ochoriete a dokonca budete v nemocnici,“ povedal. Pridané.

READ  PRESTRIHY A VTÁKY #4

Bourla v nedeľu povedal Georgovi Stefanopolosovi z ABC News, že verí, že COVID-19 môže potrebovať každoročnú očkovaciu látku, aby sa vyrovnal s variáciami, ktoré sa objavujú po celom svete.

„Pre mňa – keďže sa vírus rozšíril po celom svete – je pre mňa najpravdepodobnejší scenár, že budeme aj naďalej pozorovať vznik nových variantov a budeme mať vakcíny, ktoré vydržia najmenej rok,“ povedal. „Myslím si, že každoročné očkovanie je často životaschopnou situáciou. Ale my to v skutočnosti nevieme. Na údaje si budeme musieť počkať.“

Prichádzajú komentáre, keď sú milióny podporných vakcín dostupné pre milióny oprávnených Američanov.

Americký úrad pre kontrolu potravín a liečiv minulý týždeň Schválené zosilňovače Pfizer Ľudia vo veku 65 rokov a starší a ďalší s vysokým rizikom závažného ochorenia COV-19 majú vyššie riziko prenosu vírusu bez ohľadu na to, kde žijú a pracujú, vrátane osôb, ktorým hrozí nákaza touto chorobou. Informovali o tom Aria Pentix a Andrea Michelson z Insideru.

V ten istý týždeň prišiel rast Počet obetí koronavírusu v USA stúpol 1918-1919 Epidémia chrípky.

Prečítajte si pôvodný článok o Business Insider

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close