Ekonomika

IKEA ide do srdca Slovenska. Otvára dva nové výdajné miesta

V novembri IKEA otvorí v rámci plánu expanzie dve nové výdajné miesta na strednom Slovensku. Po prvom výdajnom mieste v Košiciach, ktoré funguje od marca 2019, budú Žilina a Banská Bystrica ďalšími miestami, kde si zákazníci môžu nechať svoje výrobky IKEA doviezť.

Napriek komplikovanej situácii spôsobenej pandémiou koronavírusov sa ambulancie podľa plánu otvoria v stredu 11. novembra v Žiline a v piatok 20. novembra v Banskej Bystrici.

Výdajné miesta budú otvorené v stredu a piatok od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00 a zákazníci ich nájdu v Žiline na Kragujevskej 389/9 a v Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 23. Zákazníci môžu doručovať do vybraných nových výdajných miest prostredníctvom služby Click and Pick Up.

„Neustále pracujeme na vytvorení lepšieho domáceho života pre čo najviac ľudí,“ hovorí Lucia Klečková, riaditeľka obchodného domu IKEA Bratislava.

„V IKEA registrujeme dvojnásobný záujem o online nakupovanie z celého Slovenska (až 14 percent z celkového predaja vo finančnom roku 2020 bolo online), preto veríme, že nové predajne na strednom Slovensku uľahčia a zjednodušia nakupovanie všetkým obyvateľov. “ dodáva Klečková.

READ  Toto sú najviac a najmenej spoľahlivé autá

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close