Ekonomika

Ikea otvára svoje ohlásené výdajné miesto v Banskej Bystrici

Populárny švédsky reťazec s nábytkom, bytovými doplnkami a ďalším sortimentom – Ikea, už v januári ohlásil plán otvorenia výdajného miesta v Banskej Bystrici. Stáva sa to realitou a od stredy si zákazníci budú môcť objednať tovar do výdajne v meste pod Urpinom.

Tovar reťazca sa síce dal objednať prostredníctvom donáškových služieb mimo Bratislavy skôr, ale za nepomerne vyššie ceny. Služba Click and Pick up je spoplatnená cenou 4,90 € za balíčky do 15 kilogramov a potom stúpa podľa hmotnosti dodaného tovaru, najviac však o 34,90 € za tovar nad 200 kg.

Výdajné miesto Ikea v Banskej Bystrici bude otvorené na Zvolenskej ceste 23. Otvorené bude v stredu a piatok od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00. Výdajné miesto v Banskej Bystrici sa prvýkrát otvorí 20. novembra a zákazníci si tu môžu tovar objednať od 11. novembra.

Miesto a deň dodania si zákazníci vyberajú priamo pri objednávaní produktov online prostredníctvom slovenskej webovej stránky obchodu.

“Chceme byť bližšie k zákazníkom, takže nás nesmierne teší, že po výdajnom mieste v Košiciach, ktoré sme otvorili vlani v marci, budeme ešte bližšie k zákazníkom v Žiline a Banskej Bystrici. V IKEA registrujeme dvojnásobok záujem o online nakupovanie z celého Slovenska (až 14% z celkového predaja vo finančnom roku 2020 bolo online), preto veríme, že nové predajné miesta na strednom Slovensku uľahčia a zjednodušia nakupovanie všetkým obyvateľom tohto krásneho regiónu, “ona povedal. Lucia Klečková, riaditeľ obchodného domu IKEA Bratislava.

READ  Ferrari spadol do vlastnej pasce. Práva na ikonický 250 GTO boli stratené! - Časopis - Auto

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close