Meno slovenského strelca gólu sa vyslovuje ako fľaša vodky.

Posledná vec, ktorú Škótsko potrebovalo, však bola strela od Krigasa.

5

Slováci oslavujú cieľ víťazstvaPoďakovanie: Reuters

Po tom, čo Bender strávil noc v Belehrade, strana Steva Clarka nejavila známky kocoviny.

Ligové rozhodnutie týchto krajín je však také, ktoré bude musieť na Thirunave trpieť.

Deväť zápasov tímu bez prehry skončilo, už skončili, ale v tomto vystúpení bolo veľa povzbudenia.

Clarkovi muži mu dali všetko, čo mali, ale nedokázali využiť svoju šancu.

Streda je tretím zápasom Izraela v tejto medzinárodnej prestávke nič Po kvalifikácii na Euro 2020 bude Dorton schopný poraziť armádu.

Clark bude vždy robiť zmeny vo svojej základnej zostave.

Na svete neexistuje spôsob, že by si mohol zvoliť ten istý tím, ktorý kopal proti Srbom v Belehrade.

Chlapci vyvinuli väčšie úsilie a požiadali ho, aby sa vrátil.

Iba Kieran Tyrney, John McKinn a Ryan Christie sa usadili na svojich miestach Osem Boli urobené zmeny.

Griggsov gól

5

Griggsov gólPoďakovanie: BA: Press Association

Ak to však bude imaginárne, nijakým rozšírením sa to nezmení na slabú stránku.

Ihrisko v čase výkopu bolo primeranej kvality, aby hra prešla na Slovensko.

Minulý štvrtok večer bolo divadlo, ktoré hrali sami, pamätajte.

Prezrieť Severné Írsko v Belfaste trvalo až dodatočný čas, takže mali problémy ako Škótsko, emočné a fyzické vyčerpanie.

Clarka postavili na vedľajšiu koľaj

5

Clarka postavili na vedľajšiu koľajPoďakovanie: BA: Press Association

Dá sa predpokladať, že mužov, ktorých práve poslal Clark, bude poháňať odhodlanie zostať v jeho myšlienkach a jeho plánoch.

Keď nastane čas, aby si Clark vybral svoje 23-členné mužstvo za euro v lete budúceho roku, väčšina miest sa zdvihne sama.

READ  Góly sa točia okolo ligy: 2/6 / 21-2 / 12/21

Takže niekto ako Craig Gordon, ktorý debutoval v Škótsku pred 16 a pol rokmi, by si uvedomil, že to bola pre neho skutočná príležitosť po opätovnom objavení legendárneho Sira Davida Marshalla.

Certifikát na zníženie toho, ako veľmi si ho manažér Oli McBerney váži.

M 20 miliónov útočník Sheffield United Toto je ďalšia hra, keď sa nedopustí spravodlivosti.

Je tam hráč. By mala byť. Nemôžete hrať v anglickej Premier League, ak o vás nič nie je.

Názov Kenny McLean

5

Názov Kenny McLeanPoďakovanie: BA: Press Association

Často bol v správnom čase na správnom mieste.

Ale jeho finiš? Nebolo by prehnané tvrdiť, že McBurney mal do prestávky skórovať v prvom polčase hetriku na svoje meno.

Ryan Christie dostal svoju prvú šancu o šesť minút neskôr, keď si ho vzal do šestnástky, ale lopta bola po prvom dotyku zneškodnená.

O desať minút neskôr ho poslal Stuart Armstrong. Ale znova mu trvalo príliš dlho, kým urobil svoj výstrel, a zastavili ho.

V čase, keď McBurney smeroval priamo k brankárovi, Liam Palmer prešiel doprava, vyzeralo to tak, že útočník za svoju krajinu nikdy neskóroval.

Nešlo o osobný útok na neho.

Za svoje vystúpenie v jednej zo škótskych tričiek sa podrobil tvrdej kritike, čo však neznamená, že svet je proti nemu.

Zaznamenal Stuart Armstrong rozhodca

5

Zaznamenal Stuart Armstrong rozhodcaPoďakovanie: Reuters

Jeho spojovacia hra tu bola lepšia ako v čase, keď minulý štvrtok večer išiel proti Srbsku.

Nie je núdza o úsilie.

Na tom, ako hrá Škótsko, bolo naozaj čo obdivovať. Po 31 minútach sa nekvalifikovali, aby zaostali za bránkou.

Christie bola opäť úplne hrozná a mala pre Armstronga ďalšie veľké pozitívum. Stredopoliar Southamptonu to mohol urobiť tri minúty pred prestávkou 1: 1, ale jeho strela nad brankára smerovala do brány.

READ  Latvaci zo Slovenska kritizovali IIHF za zrušenie juniorov: Aký vtip

Bol to však gól Johna Griggsa, ktorý oddelil stránky jeho strelou spoza šestnástky. Kenny McLean bohužiaľ nesprávne smeroval k Gordonovej nesprávnej nohe.

Cítili ste, že môžu ísť vyhrať zápas, ak by Škótsko mohlo v druhom polčase kedykoľvek vyrovnať.

V 62. min si McLean vynútil obrovský zákrok pred brankárom Marekom Rodakom. Po fantastickej hre od Kierana Tierneyho po centri nemohol stredopoliar Norwichu lepšie nadviazať kontakt s jeho titulom, ale Slovensko bolo na prvom mieste číslo 1.

Bezohľadný lístok Dowd of Order využíva škótskych play-off hráčov na hotovosť.

Clark sa rozhodol trochu zamiešať veci s 22 minútami, pričom z troch na štyri prešiel po tom, čo Andyho Considina nahradil Lee Griffiths.

Keltská hviezda našla cieľ v 75. minúte, ale pokúsila sa prihrávať smerom k McBerneymu, ktorý by vymyslel lepšiu strelu.

O šesť minút neskôr sa McBurney po získaní lopty snažil postaviť Griffa, ale ten sa k jeho tesnej blízkosti nezavrhol.

Bolo to všetko veľmi blízko, ale zatiaľ to bolo do Škótska.

Konečná šanca prišla až s posledným odkopom lopty.

Griffiths vyšiel na kopačke v nadstavenom čase a trafil loptu tak milo, ako čakal.