Mia čelí Martinovi v odvetnom zápase Mia Open

MAIA / STARNBERG, 17. december 2021

Andrzej Martin Slovensko vedie semifinále Mia Open2 Complexo sa konalo v Municipal de Denis da Mia v severnom Portugalsku. , 44 820 ATP Challenger stráca prvé miesto v halovej antukovej súťaži Sebastian Fonseca Nemecko 6-2, 6-2 v piatok popoludní.

Martin zachránil jediný brejkový bod, ktorému čelil, a o hodinu a 16 minút neskôr premenil štyri z 12 vlastných šancí na brejkovanie. Najbližšie zaútočí svetový tím číslo 118 Chun-hsin Cheng Čínsky Taipei druhýkrát za posledné dva týždne. nie Prešlo 7 semien Edward Esteve Lopado Španielsko 6-1, 7-5 za hodinu a 32 minút. Martin a Cheng minulý víkend vyhrali v priamych setoch na 20-ročnom Asian Mia Open.

V dolnej polovici žrebu svetová 210 Nuno Borges Stále veje portugalská vlajka. 24-ročná Maia natívne nohy Nicholas Sanchez odišiel 6-4, 6-4. Borges trafil osem es, aby získal 69 percent svojich prvých servisných bodov a spečatil víťazstvo za hodinu a 45 minút. Do pondelka sa zaručene objaví na prvých 200 miestach.

„Celkovo som odohral dobrý zápas. Vždy som tvrdo pracoval a som veľmi šťastný, že som vyhral, ​​pretože si myslím, že si to zaslúžim. povedal Borges.

Bude vedľa piateho semena Elliott Bensetrid. Marocký náhradník napochodoval v nemeckom kvalifikačnom kole Elmer Ezubovič 5-7, 6-1, 6-4. Najdlhšie stretnutie dňa trvalo dve hodiny a 17 minút.

Vo finále štvorhry, Piotr Mateuszewski Z Poľska a Rakúska Dávid Bichler Všetko portugalská dvojica Nuno Porges a Francisco Cabral. Domáci favoriti si zmerajú sily v ôsmom zápase o titul sezóny na okruhu ATP Challenger.

READ  Marián Gáborík Čistá hodnota (aktualizované 2022)