Zábava

Mníchovský film Up! Víta svojich prvých účastníkov

– V novozavedenom mentoringovom a rezidenčnom programe sa predstaví šesť filmárov z Kamerunu, Nemecka, Indie, Slovinska, Švajčiarska a Ukrajiny.

Mníchovský film Up!  Víta svojich prvých účastníkov

Prvý mníchovský film Up! Účastníci (LR, prví v poradí): Serial Ringo, Loik Hobby, Lana Breger, Erek Brehmer, Pratik Thackeray a Anastasia Gruba

Oznámené počas filmového festivalu v Cannes 2021 (pozri správy), Mníchovský film Up!, Bol spustený osemmesačný mentoringový a rezidenčný program. Zo Slovenska Pop Up Film Residency Je exkluzívnym kreatívnym partnerom a tento projekt je iniciatívou v partnerstve s HFF München FilmsChoolFest Mníchov A to Pred Filmfestom.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Mníchovský film Up! Navrhnuté na podporu až šiestich filmárov – študentov alebo absolventov filmových škôl – pri ich profesionálnych celovečerných predstaveniach. Ponúka jedinečný program špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval ich špecifickým potrebám. Počas trvania prehliadky bude každý filmár trénovať Matúš TarrasS najlepšími priemyselnými sprievodcami.

Prvé vydanie začína dnes 17. novembra 2021 vo veku 40 rokovTh FilmsChoolFest Mníchov a prehliadka sa skončí budúci rok, opäť v Mníchove, počas nadchádzajúceho FilmFest Munchen. V najbližších mesiacoch sa uskutoční séria online konzultácií.

Účastníci prvýkrát predstavia svoje projekty, poskytnú a dostanú spätnú väzbu, ako aj zapoja kolegov z filmového priemyslu. Už na tomto stretnutí si vymenia nápady Christoph KronerMunson, umelecký riaditeľ Filmfestu a Theodora Ana Mihairiaditeľ La Civil [+see also:
film review
trailer
interview: Teodora Ana Mihai
film profile
]
. Je potrebné poznamenať, že každý účastník bude mať prospech z rezidenčných pobytov vyskakovacích filmov naplánovaných na marec 2022. Medzi zostavovateľov týchto bytov patrí rumunský výrobca. Ada SolomonováLitovský výrobca Marija Raskude A palestínsky režisér-producent Muyat Allianz.

Účastníci prvého ročníka Munich Film Up! Oni sú:

Lana BreakerTmavá hlava (Slovinsko)
Filmová škola: AGRFT Lubliana

READ  Porážkou Slovenska nebol koniec éry Severného Írska - Ian Parago

Erec BrehmerĽahkosť a hmotnosť (Nemecko)
Filmová škola: HFF Mníchov

Anastasia GrubaSezóna samovrážd žien (Ukrajina)
Filmová škola: Kyjevská univerzita Karpenka-Garyho

Loic HobbyMilovník kryptomien (Švajčiarsko / Francúzsko)
Filmová škola: Ecole de la Cité

Sériový nosorožecidem po teba (Kamerun)
Filmová škola: Doc Nomads Master

Pratik ThackerayPolnočné jedlo (India)
Filmová škola: Satyajit Ray Film and Television Institute (SRFTI)

Pokiaľ ide o predchádzajúce práce účastníkov, Lana BreakerKrátky Ottawa V roku 2021 sa stal semifinalistom študentskej akadémie. Erec BrehmerAbsolventský film o La Palma [+see also:
trailer
film profile
]
Distribuované v nemeckých kinách a teraz dostupné na Netflixe, Anastasia Gruba Spoluautor Šimon MoscoviFunkcia Deň chryzantém (Post produkcia), Loic HobbyPosledný krátky film Bývanie pod zemou Tento rok sa premietalo v Locarne, Sériový nosorožec Vyštudovala dokumentárnu tvorbu a v roku 2018 prišla do Mníchova na DOK.network Africa Residency. Pratik Thackeray Jeho študent videl obrázok deň v roku Vybrané na minuloročnom FilmSchoolfest Mníchov.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close