Zábava

Monika Bagárová po očkovaní svojej dcéry Rumie: Začala veľkú debatu s nevinnou otázkou

Každá matka chce pre svoje dieťa to najlepšie.

Ale rovnako každý z nás má trochu iný názor na tento cieľ. Monika Bagárová sa rozhodla verejne hovoriť o očkovaní, ktoré podstúpila aj jej dcéra. Požiadala tiež svojich fanúšikov o názory, ktoré ju podporili v tomto rozhodnutí.

Taktiež sa rozhodla pre dobrovoľné očkovanie

Už po skončení šesťtýždňového obdobia Monika vo svojom príspevku uviedla, že po narodení Rumie si ešte intenzívnejšie uvedomuje, ako veľmi cenná je nielen jej vlastné zdravie, ale aj zdravie celej rodiny. Tento argument bol pre ňu pravdepodobne najdôležitejší aj pri rozhodovaní o očkovaní

Mnohé ženy pod tlakom súčasných kampaní proti vaxu váhajú s takýmto spôsobom chrániť svojich najmladších.

Bagárová tomuto presvedčeniu nepodľahla a dokonca sa rozhodla dať svojej dcére nielen povinné, ale aj dobrovoľné očkovanie proti pneumokokovej infekcii.

Anketa pre fanúšikov? Monika zdieľa množstvo informácií o výchove svojej dcéry prostredníctvom príbehov na Instagrame. Urobila tak aj po dokončení tohto postupu očkovanie, Keďže však nechcela byť vopred ovplyvnená vlastným názorom, urobila presný opak.

Ona a malá Rumia išli najskôr k lekárovi a až potom sa opýtala ľudí, či si myslia, že urobila dobre a čo si myslia o očkovaní. Nevinná otázka opäť vyvolala vzrušujúcu debatu medzi fanúšikmi.

Subjekt očkovania ich opäť rozptýlil a každá strana začala svoje názory dôrazne obhajovať. Speváčka sa však nenechala zlomiť a naďalej sa držala svojho názoru a podpory očkovania.

90 percent súhlasilo s jej výberom. Nakoniec sa samotný prieskum, ktorý provokoval vášeň, ukázal veľmi dobre. V jednom zo svojich videí dňa Monika oznámila, že väčšina fanúšikov je na jej strane.

Odhaduje sa, že až 90 percent ľudí ju podporilo v jej rozhodnutí, čo ďalej potvrdzuje, že očkovaním urobila dobrý krok.

READ  UNESCO sa snaží obmedziť pašovanie ulúpeného ukrajinského umenia

Prínosy prevažujú nad rizikami

Oponenti vakcín tvrdia, že deti sú pri podaní vystavené riziku vedľajších účinkov. Najčastejšie sa vyskytuje opuch v mieste vpichu a horúčka. Bráni im zbytočne trpieť na svoje dieťa, ktoré je pre nich dosť ťažké znášať.

Druhým problémom je podľa nich očkovanie, ktoré údajne spôsobuje závažnejšie choroby ako napríklad autizmus, Žiadna zo závažných štúdií ich tvrdenie ešte nepotvrdila.

Preto by si mala každá Monika, rovnako ako Monika Bagárová, uvedomiť dôležitú skutočnosť, že dieťa po injekcii trpí iba krátko a niektoré z nich nemajú žiadne vedľajšie účinky. Riziká sú v tomto prípade rovnaké, ako keby ste užívali iné lieky.

Vždy existuje aspoň niekoľko ľudí, ktorým neprinášajú úžitok, ale stále sa na ne nepozeráme ako na strach a nevyhýbame sa im. Mali by ste mať na pamäti najmä zdravotné prínosy, ktoré vám očkovanie prinesie a ktoré jednoznačne prevažujú nad ostatnými rizikami, ako nám ukázala minulosť.

Pravé kiahne

Už alebo len? Je to už 40 rokov, čo ľudstvo zvíťazilo v bitke s najsmrteľnejšími …

Vymenila si úplné názory za najkrajšieho diváka

Spev a hudba boli pre Monika Bagárovú. Milovala ich natoľko, že sa dokonca dobrovoľne krátko pred pôrodom zúčastnila na posudzovaní v súťaži talentov Superstar. Ale kvôli svojej malej Rumii sa doteraz rozhodla urobiť prestávku a venovať sa iba svojej rodine.

Nezabudne však spievať. Za jediného diváka, ktorým je jej dcéra, sa teraz vymenili iba veľké názory. So spevom svojej matky je veľmi spokojná, preto jej speváčky Češky spievajú veľmi často a od detstva ju učia úzko súvisieť s hudbou.

Monika sa teraz v plnej miere teší materstvu a dokonca aj chvíle tehotenstva boli pre ňu úžasné. Pozrite sa, ako žiarila bruchom a vždy predvádzala tie najkrajšie oblečenie:

READ  Comcast-ViacomCBS streamer SkyShowtime CEO – Digital TV pomenúva Európu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close