Zábava

Obsadenie ‚The Full Monty‘ sa opäť stretáva pri reštarte nového televízneho seriálu

Úplný Monty Na Disney+ prichádza nový reštart televízora, pričom do seriálu sa vracia pôvodné obsadenie filmu.

Pôvodný filmový hit vyšiel v roku 1997 a sledoval skupinu nezamestnaných mužov v Sheffielde, ktorí sa rozhodli získať peniaze.

Disney teraz potvrdilo, že nová limitovaná séria s ôsmimi epizódami privedie späť k tímu hviezdy Roberta Carlylea (Cass), Marka Addyho (Dave), Leslie Sharpe (Jean), Huga Speara (Guy) a Paula, aby sa k tímu pripojili po 25 rokoch. Barber (Kôň), Steve Huison (Lombard), Wim Snape (Nathan) a Tom Wilkinson (Gerald).

Hoci konkrétne detaily zápletky ešte musia byť odhalené, tím show „navštívi postindustriálne mesto Sheffield a chátrajúce sektory zdravotníctva, vzdelávania a zamestnanosti spoločnosti.

Obsadenie filmu The Full Monty. Credit: Fox Searchlight Images / Photo 12 / Alamy Stock Photo

„Seriál preskúma jasnú, zábavnú a humánnu cestu vpred, kde spoločné úsilie môže stále zvíťaziť aj napriek nepriazni osudu,“ dodáva synopsa.

Séria prinesie aj deti a vnúčatá postavy, pričom na priebeh dohliada pôvodný scenárista Simon Beaufoy.

„Skutočne by sme chceli znovu spojiť všetkých Monty Men, aby sme videli, aký bol život v Sheffielde po dvadsiatich piatich rokoch – teraz s chaotickým sprievodom detí, vnúčat, domácich miláčikov a rôznych vešiakov,“ povedal. povedal.

Úplný Monty Práve začala produkcia v Sheffielde a Manchestri a bude sa vysielať na Disney+ vo Veľkej Británii a na celom svete a na Hulu v USA.

Úplný Monty Pri vydaní zaznamenal obrovský úspech v pokladniach, zarobil 257 miliónov dolárov (196 miliónov libier) s rozpočtom 3 milióny dolárov (2,29 milióna libier) a bol nominovaný na štyri Oscary, pričom jedného získal za najlepšie skóre, pôvodnú hudbu alebo komédiu.

Jedna z jeho najväčších hviezd Carlyle prehovorila NME Koniec 90. rokov bol v jeho kariére rušným obdobím, ktoré zahŕňalo zvraty Trainspotting A film s Jamesom Bondom Svet nie je dosť.

„Áno, je to rušná doba!“ Spomenul si. „Počas tých rokov som chodil z jednej krajiny do druhej. Skočil som z Prahy na Slovensko a potom do Maďarska, Bulharska a Rumunska… tie filmy ma prinútili ísť ďaleko na východ. Bolo to čarovné obdobie. A dostať príležitosť zasmiať sa.“ v bondovke? To je v poriadku, nie?“

READ  Slovensko nebude expedovať svoje protilietadlové systémy S-300, kým nebudú prevezené na Ukrajinu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close