Zábava

Pop Up Film Residency Urimagez podporuje ženy vo filmovom priemysle

– Special New Residence hľadá filmárky, ktoré práve vyvíjajú svoj tretí alebo ďalší filmový projekt.

Vyvinutý spoločnosťou Filmmakers for Filmmakers, The Pop Up Film Residency Založil a prevádzkoval sieť Matúš Tarras, A zahŕňa mnoho skúsených európskych filmových profesionálov Katja Atomit, Kondóm Constantinosis, Marija Raskude A Šalamún je tam, Medzi inými.

Každá rezidencia je jedinečná so sprievodcom, ktorý zodpovedá hostiteľovi, lokalite, času a samozrejme typu, štýlu alebo typu projektu. Hlavnou myšlienkou Pop Up Film Residency je poskytnúť filmárovi čas a priestor sústrediť sa počas troch týždňov na čokoľvek iné ako na projekt.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Pop Up Film Residency zabavilo už 28 obyvateľov a polovicu projektov tvoria filmárky – medzi nimi aj grécka spisovateľka-režisérka Jacqueline Lentzová (Mesiac, 66 otázok [+see also:
film review
trailer
interview: Jacqueline Lentzou
film profile
]
), Španielsko Carlotta Perreta (Prasiatko), francúzsky filmár Camille DJ (Sfinga) A Christina Crosen (Normálne poruchy)

Pop Up Film Residency podporuje rozmanitosť a rovnaké príležitosti vo filmovom priemysle. Európske fórumS Urimages Finančne sa zriaďuje špeciálna rezidencia pre filmárky, ktoré nakrútia svoj tretí alebo ďalší celovečerný projekt. Pop Up Film Residency Urimages sa zámerne zameriava na implementáciu politík, ktoré podporujú rodovú rovnosť pri zachovaní základných charakteristík a kvality projektu pre divákov. Je to veľmi prirodzené, pretože odráža postavenie jej zamestnancov.

Stojí za zmienku, že koncepcia rezidenčného pobytu s pop-up filmom umožňuje flexibilitu a prispôsobuje a podporuje aspekt života obyvateľa bez toho, aby jeho osobný alebo rodinný stav považoval za prekážku. Výzva na predkladanie projektov je otvorená od 30. augusta.

Programový manažér Christina Assenbrennerová, Práca s LGBTQ právami a iniciatívami rodovej rovnosti, najmä prostredníctvom svojich aktivít súvisiacich s Festival slovenských zborových filmov, povedal: „Ženy boli vždy súčasťou tohto odvetvia. Len nedávno sa začalo objavovať uznanie ich tvrdej práce a talentu.

READ  Toon časť 2 Všetko je pevné

V závislosti od potrieb vybraného rezidenta sa prvé vyskakovacie filmové rezidenčné urimages uskutočnia medzi zimou 2021 a jarou 2022.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close