Predpovede, tipy na stávkovanie a kurzy medzi Lichtenštajnskom a Slovenskom │20. júna 2023

Euro 2024. 4. kolo
Štadión: Rheinpark Stadium (Vadus)
20.06.2023 21:45

Predpoveď na zápas Lichtenštajnsko vs Slovensko 20. júna. Skontrolujte podmienky tímu a vyberte si viacero možností stávok.

Vyžiadajte si uvítací bonus!

Tím Lichtenštajnska ešte na začiatku kvalifikácie nepreukázal svoju schopnosť súťažiť vo finále skupinovej fázy. Všetky tri odohrané zápasy prehrali bez jediného gólu. Lichtenštajnsko v marci prehralo 0:4 s Portugalskom, doma remizovalo 0:7 a júnové ťaženie otvorilo prehrou s Luxemburskom 0:2. Gólový rozdiel 0:13 v troch zápasoch hovorí za všetko.

Slovenská reprezentácia sa nedávno stala významným hráčom na európskej futbalovej scéne a pred novým cyklom má nového hlavného trénera. Pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu začalo Slovensko produkovať slušný, moderný futbal a v zostave Euro 2024 je po troch kolách druhé. Zápasy Slovenska sa začali prehrou s Luxemburskom (0:0), potom však zdolali Bosnu (2:0 doma) a Island (2:1 vonku). Ak bude slovenský tím napredovať rovnakým tempom, zabezpečí si miestenku na európsky šampionát, kde už porazil svojich dvoch hlavných rivalov o druhé miesto (prvé miesto Portugalsko).

Proti Luxembursku, ktoré nie je zďaleka najslabším tímom dnešnej ligy, sa Lichtenštajnsko udržalo až do polovice druhého polčasu a aj po skórovaní malo v 89. minúte druhú šancu. (0:2). Šokujúcim výsledkom pre Lichtenštajnsko bola prehra 0:7 s Islandom. V zápase so Slovenskom zrejme nebude obraz zásadne odlišný – Lichtenštajnsko bude opäť hrať maximálne defenzívny futbal; Aj tak prehrajú, ale príliš veľa nepripustia.

READ  Poliaci a Česi sľubujú, že budú chrániť slovenský vzdušný priestor, keď MiGy odídu do dôchodku