Zábava

Príbeh ako vo filme: Hlava sa vám bude triasť! Dvojčatá si vzali dvojčatá a teraz … veľká radosť

Môže to vyzerať ako filmový príbeh, ale nie je to tak. Identické dvojčatá si vzali rovnaké dvojčatá. Páry dokonca zdieľajú Instagram, kde zdieľajú príspevky. Na fotografiách vyzerajú ako zrkadlový obraz. Preslávili sa spoločným svadobným vysielaním americkej televízie TLC. Oba páry sú neoddeliteľné a teraz sa im stala ďalšia veľká vec. Sestry Brittany a Brian boli súčasne vykrmované!

Šťastná náhoda

Zdieľali radostné správy na sociálnej sieti Instagram. Publikovali fotografiu v štýle legendárnej série Baywatch. Bratia Josh a Jeremy Salyer nosia červené kraťasy a bundy a držia plaváky v rukách. Budúce matky nosia na bruchu legendárne červené plavky a nápisy „baby watch“.

Viac ako bratranci?

„Hádajte čo!? Oba páry sú tehotné! Sme nadšení a šťastní, že sme spolu mali tehotenstvo a môžeme s vami zdieľať túto skvelú správu!“ napísal na Instagram. „Naše deti budú nielen bratrancami, ale aj geneticky súrodencami a našimi ďalšími násobkami! Nemôžeme sa dočkať, až sa s nimi stretneme a keď sa stretnú,“ pridané páry.

Identické dvojčatá zdieľajú skutočne veľmi podobnú DNA. Podľa portálu zasvätených to znamená, že podľa zákona budú bratrancami, ale ich genetické sú bližšie k ich súrodencom.

Najobľúbenejšie dvojičky

Takmer identické páry získali popularitu po vysielaní v americkej televízii TLC. Svadba s názvom „Svadba Twinsane“ bola skutočne úžasná. Dvojičky sa stretli v roku 2017 na festivale Twins v meste Twinsburg v štáte Ohio. Podľa stránky festivalu ide o najväčšie stretnutie dvojčiat, trojíc atď., Ktoré sa koná na svete. Sestry sa na festivale pravidelne zúčastňujú od roku 2011. Bolo to prvýkrát pre bratov.

O necelý rok sa zapojili do štátneho parku Twin Lakes vo Virgínii a neskôr sa oženili. Na svadbe dokonca mali niekoľko takýchto párov. Svadba im pomohla získať popularitu, ale páry pravidelne posilňovali identitu dvojčiat. Bývajú dokonca pod jednou strechou a často nosia rovnaké oblečenie.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close