Proti Leamingtonu boli prepustení štyria testeri

Walsall dal včera večer minúty štyrom testerom počas našej výhry 4:1 nad Leamingtonom.

Brankár, ktorý hral v druhom polčase, je považovaný za bývalého brankára Carlisle Michael Kelly. Kelly, ktorý odohral väčšinu svojej kariéry v Írsku, sa v minulej sezóne pripojil k Carlisle a nenastúpil za Cumbrians, keďže postúpili z League Two.

Dvaja strední obrancovia v druhom polčase sa považujú za obrancov Alvesearch Harry Williams V minulej sezóne strávil niekoľko skúšobných sezón v Leicestri City a svoju mládežnícku kariéru začal vo West Bromwich Albion. Tá druhá je vraj centrálna polovica Darnell Johnson Svoju kariéru začal v Leicestri pred príchodom do Fleetwoodu v roku 2001 a hosťovaním v Hiberniane, Wigane a Wimbledone.

Štvrtým vyšetrovateľom bola známa tvár Milan Lalkovič Svoju kariéru začal v Chelsea. Za Saddlers hral na hosťovaní v roku 2013 a v tridsiatich ôsmich vystúpeniach strelil šesť gólov. Do Barnsley sa pripojil pred návratom do Saddlers v roku 2015, kde odohral štyridsaťšesť zápasov a strelil sedem gólov, než sa v nasledujúcej sezóne presťahoval do Portsmouthu. V roku 2018 sa presťahoval späť na Slovensko, ale v predsezónnom období sa vrátil k Saddlers v nádeji, že si zabezpečí zmluvu.

READ  Lecavalier: „Tento týždeň som tu ako študent“