Hlavné správy

Slovakia Center pridáva rozšírenie k Retail and Leisure International

Prvé moderné regionálne nákupné centrum v Prizo, treťom najväčšom meste Slovenska, otvorilo svoju druhú fázu 23. septembra.

Rozšírené nákupné centrum EPERIA spoločnosti JTRE bude zahŕňať nové módne značky, reštaurácie a multikino, čím sa maloobchodná predajná plocha zvýši o 50 percent. Obchodné centrum ponúkne návštevníkom široký sortiment zákazníckych služieb, viac parkovacích miest a nové vnútorné i vonkajšie relaxačné zóny.

Štyri roky po otvorení prinesie 11 000 metrov štvorcových na troch miestach nakoniec 25 nových obchodov. Milovníci módy si užijú sieť piatich predajní poľského módneho operátora LPP: Reserve, Grove, House, Mohito a Cince 5 400 metrov štvorcových.

Rozsah rozsiahlej zábavy a oddychu je ešte vylepšený pridaním piatich moderných butikových divadiel Kino Star. Možnosti stravovania sú obohatené o moderné nápady na občerstvenie a samostatný Burger King s príjazdom.

V súvislosti so zvýšenou podlahovou plochou sa zvýši ďalších 200 miest na parkovanie na celkovo 800 (väčšinou v podzemí). Vedľa EPERIE pribudla zastávka mestskej hromadnej dopravy a vylepšené cesty uľahčia automobilový prístup z centra mesta.

READ  Trump nominuje sudcu Barretta za člena Najvyššieho súdu USA, ktorý je považovaný za obľúbenca konzervatívcov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close