Technológie

Square Enix odhaľuje, kde sa Final Fantasy 7 Rebirth skončí

Fanúšikovia Final Fantasy sa dnes počas živého vysielania State of Play od Sony dočkali nového traileru a dátumu vydania Final Fantasy VII Rebirth. Po remaku Final Fantasy VII z roku 2020 a plánovanom pokračovaní trilógie boli naše pálčivé otázky zodpovedané; Hlavným z nich je, koľko z príbehu pôvodnej hry bude pokryté a kde bude nevyhnutný bod prechodu.

Nejasné miesta spojlerov pre rok 1997 PS1 Klasika predávaná na PC, Final Fantasy VII, prichádza!

Na druhej strane PlayStation BlogOkrúhly stôl kľúčových zamestnancov Square Enix, vrátane kreatívneho riaditeľa Tetsuyu Nomuru, režiséra Naokiho Hamaguchiho, producenta Yoshinori Kitase a hudobného supervízora Keijiho Kawamoriho, diskutoval o rozsahu titulu do prekvapivých (a osviežujúcich) detailov.

Final Fantasy VII Rebirth sa skončí neslávne známymi udalosťami v The Cotton Capital a tento konkrétny príbeh sa skončí. Samozrejme, ako si hráči remaku dobre uvedomujú, nemali by sme očakávať, že sa veci vyvinú tak, ako pred rokmi. Square Enix už preukázal schopnosť znovu navštíviť udalosti, ktoré sme považovali za samozrejmosť, takže je to veľmi vzrušujúce.

Remake Final Fantasy VII Rebirth sa končí dramatickým útekom Clouda a jeho spoločnosti z Midgaru. Po Sephirothovi Nomura tvrdí, že „poradie, v ktorom preskúmate lokácie, nie je rovnaké ako v pôvodnom Final Fantasy VII a v tomto poradí sú nejaké zmeny.“ Príkladom je Wutai, pozoruhodné a ikonické miesto, ktoré nie je súčasťou Path of Rebirth a bude navštívené v ďalšej hre (nebude sa volať Reunion, čo je skutočne premárnená príležitosť).

READ  Slovenský premiér hovorí, že bezletová zóna je krok pred koncom

Podľa všetkého „čaká takmer 100 hodín dobrodružstva“ a my budeme odpočítavať dni. Final Fantasy VII Rebirth vychádza na PS5 29. februára 2024.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close